Op aanraden van wat mede Tweakers in het "Ervaring met huis kopen" topic even mezelf quoten in een nieuw topic. 
Iemand ervaring mee of een idee?Merijn. schreef op maandag 03 december 2012 @ 10:52:
Weet iemand wat de mogelijkheden zijn voor het (gedeeltelijk) verhuren van een ruimte en of de inkomsten daarvan mee kunnen worden gerekend bij de financiering/hypotheek van hetzelfde object?
Situatie: Appartement met daaronder een 'bedrijfsruimte'.
Het idee is om die bedrijfsruimte samen met een vriend als stalling / sleutelruimte te gebruiken, aangezien we beide een oldtimer bezitten. Ik zou dan het appartement kopen en ontvang van hem een (maandelijkse) vergoeding voor het gebruik van die ruimte.
Maar ik vraag me af of ik dat bedrag zomaar bij mijn eigen inkomen kan optellen, om te gebruiken bij de financiering / hypotheek?
Uiteraard zou dat dan allemaal officieel vastgelegd moeten gaan worden met een huurcontract of iets dergelijks, maar gaat mij nu eerst om de vraag of het mogelijk is..