[Win7] kdcom.dll corrupt

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ducksy88
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 29-09 20:55

Ducksy88

Een beetje vreemd; wel lekker

Topicstarter
Onlangs wilt mijn laptop niet meer opstarten. (Acer Aspire 7720, origineel met XP geleverd)
Ik run Window 7 Ultimate. Ik starte de laptop op en kreeg een zwart scherm met "BOOTMRG not found". De bios kon ik in, maar verder kwam de laptop niet.

Nu heb een repair-disk gebrand en een schijf herstel uit laten voeren. De laptop moest na afloop daarvan opnieuw opstarten. Er stond dat als de reparatie gelukt was dat Windows gewoon zou opstarten, was het niet gelukt; dan niet. Dat laatste was het geval. Ik kreeg de keuze voor een overzicht van de uitgevoerde scans en daarbij stond in het logbestand dat "kdcom.dll" corrupt is.

De optie om gebruik te maken van een herstel image is nutteloos aangezien dat image er niet is, de optie Systeem Herstel heeft geen herstelpunten....

Memory Diagnostics Tool runt nu ook, de uitkomst zal ik nog toevoegen.

Zijn er nog meer dingen die ik kan proberen de bestaande installie te herstellen? Kan een 'goede' kdcom.dll op schijf gebrand worden en in via CMD vervangen worden voor de corrupte?

Of wordt het schijfje uitbouwen, als slave ergens anders aanhangen, backuppen en clean install?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Aangezien er bestanden corrupt zijn, kun je in cmd "/sfc scannow" proberen. Anders is een clean install de beste optie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ducksy88
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 29-09 20:55

Ducksy88

Een beetje vreemd; wel lekker

Topicstarter
Om terug te komen op de memory scan: Die heeft niks opgeleverd, geen errors.
Verwijderd schreef op zondag 02 december 2012 @ 16:46:
Aangezien er bestanden corrupt zijn, kun je in cmd "/sfc scannow" proberen. Anders is een clean install de beste optie.
Hmm.... Het juiste command schijnt "sfc /scannow" te zijn volgens google (toch bedankt, anders had ik er nooit op gekomen ;) )

Ik krijg te horen dat "There is a system repair pending which requires reboot to complete. Restart Windows and run sfc again."

Uiteraard heb ik dat gedaan maar het probleem blijft zich voordoen, ik rkijg keer op keer de error dat er een repair pending is.... |:(


edit: Het is niet meer gelukt om enig leven te krijgen in deze win7 installatie dus over 15minuten gaat alles eraf en wordt het een clean install.

[ Voor 8% gewijzigd door Ducksy88 op 02-12-2012 19:44 ]