Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • saharoen
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 23:43
Ik heb een Garmin nuvi 255. Ik heb per ongeluk de interne geheugen geformatteerd en daardoor start navigatie niet meer. Ik heb met behulp van exteren micro sd kaart met Amerika kaart wel werkend gekregen. Maar de Europa maps die in de interne geheugen stond werkt niet. Garmin wordt ook niet door pc herkent zodat ik een firmware update kan doen.

Mijn vraag iemand hier met tips heb gegoogled maar kom er niet uit.Iemand waar ik langs kan komen die wel oplossing weet of hier een oplossing voor weten. En ik heb geen garantie meer want gekocht in 2009.

  • Sissors
  • Registratie: Mei 2005
  • Niet online
Reset hem naar factory settings zou moeten werken. Eerste google hit over het te doen, zie ook de comments: http://voyager8.blogspot....min-nuvi-255w-gps-to.html

Uiteraard ben je dan al je instellingen kwijt.

[ Voor 12% gewijzigd door Sissors op 01-12-2012 23:57 ]


  • Sprite_tm
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 29-10 06:07

Sprite_tm

Semi-Chinees

Niet echt een EL-onderwerp. Schopje naar AN.

Relaxen und watchen das blinkenlichten. | Laatste project: Ikea Frekvens oog


  • saharoen
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 23:43
helpt niet hard reset. Iemand anders nog een idee

  • saharoen
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 23:43
;) thanks ga ermee aan de slaG
Pagina: 1