Als ik dan mijn 2 cents mag geven:
Je heb een minuscuul budget, laat dat duidelijk zijn. Toch ga ik je een optie geven die misschien wel het overwegen waard is. Je heb een kleine ruimte, dus achterlijk grote speaker lijkt me geen doen.
Ik zou 2 x bijvoorbeeld de KRK-RP5 kopen (150 euro / stuk). Dit zijn monitor speakers dus de geluidskwaliteit is erg strak, en het zijn ook actieve speakers dus geen versterker nodig (voor meer info:
http://www.krksys.com/krk...eakers/rokit/rokit-5.html)
Ik heb zelf de RP-8 (8 inch woofer en daar kan je letterlijk een feest voor 20 man mee geven zo hard gaan ze, dus maximum volume zou ik niet over in zitten ondanks dat het kleinere speakers zijn).
Je heb dan:
Zeer goed geluid voor muziek / films / etc. voor een goed budget. En mocht je ooit een upgrade gaan doen, ze doen het ook perfect als speakers puur voor je PC bijvoorbeeld.
En nu komt het grote nadeel:
Je zal toch het liefst een mengpaneel nodig hebben, deze ontvangt de input (van TV / PC / ??) en stuurt het naar de linker / rechter speaker. Je hoeft geen DJ paneel te hebben met fancy stuf, dus een goed werkende kan je denk ik op marktplaats voor +- 50 - 100 euro. Bij mij staat deze gewoon weggewerkt in me TV meubel, deze dient puur om meerdere inputs aan te kunnen sluiten op 1 setje.
Je kan zelfs nog in de toekomst een KRK subwoofer bijplaatsen als je de buren uit hun bed wil trillen
Ik zeg niet dat dit de beste optie is of wat dan ook, maar als je kijkt naar waar voor je geld scoort het zeker hoog. 300 euro koop je normaal nog niet eens een goede versterker voor, nu heb je alles in 1.
En iedereen die 5.1 setjes aanraad is niet goed wijs, het geluid is echt om te janken van die dingen. Oke je ben dan voor 100 e klaar, maar je heb dan ook niks ...
Pro tip: Loop eens bij de Feedback of iets dergelijks binnen met een iPod vol muziek, daar staan hele opstellingen van studiomonitors dan kan je eens luisteren of je het een goede oplossing vind.
[
Voor 5% gewijzigd door
Verwijderd op 29-11-2012 13:22
]