Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • dirkhimself
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 14-10 23:48
Ik gebruik momenteel de LG P990 (2X) als dashcam, en overdag is het resultaat aardig goed, maar bij donker is het echt huilen met de pet op.

Framerate dondert in elkaar van 30 naar 8 f/s...... en de belichting is ook niet best.

Het ligt echt aan de telefoon, niet aan de app (Dailyroads).

Wie heeft een tip als het gaat om een GSM met een goede camera die ook 's-nachts goede en vooral bruikbare (dashcam) video's schiet? Liefst in 1080p, maar 720 is ook OK.

Of ligt het misschien aan het feit dat de telefoon nog op Android 2.3.4 draait?

  • reyals
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 22-11 09:17
ligt niet aan de telefoon.. aan de cameramodule. deze zijn allemaal niet geschikt om in het donker te filmen. probeer het eens met een echte videocamera, resultaat zal dan ook nog tegenvallen.

Samsung Note 4 (Omegarom V4, android 6.0.1) Samsung Galaxy Note 3, Android 5.0 lollipop alexndr devbase (custom rom)/Asus transformer tab TF300T, Katkiss Nougatella 7.1.2


  • mafiatounes
  • Registratie: Februari 2009
  • Niet online
Nokia Lumia 920 is beste keus om nacht opnames te maken denk ik, zeker met het OIS worden bewegingen/trillingen geëlimineerd.

Multiple pc builds in progress