[Reviews] Opmaak & inconsistentie plus- en minpunten

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 01:00
Wat mij al vaker opvalt bij reviews is dat er bij de conclusie plus- en minpunten opgesomd worden, maar dat het de ene keer met allemaal -'s gedaan wordt, terwijl bij de andere review de pluspunten een + krijgen en de minpunten een -:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/ajqUcz98VG6jVa839QeNMYVV/full.png

Natuurlijk is de - (ook) een opsommingsteken, maar door de inconsistentie is dit wel een beetje verwarrend, omdat de pluspunten nu ook een min hebben.

Dat daar niet wat beter op gelet wordt, vind ik al een beetje opmerkelijk, maar wat me nog meer opvalt is dat tegenwoordig (sinds T7) gebruikersreviews een mooiere opmaak hebben dan de reviews van Tweakers zelf, terwijl sommige (FP)reviews honderdduizenden keren bekeken worden:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/rxRnadVxe22yZJYE8nJzZqqH/full.png
Opmaak plus- en minpunten van een gebruikersreview

Nu staat me bij dat er ooit ergens tussen neus en lippen door gezegd is (in reactie op een andere vraag) dat reviews nog meer onder handen zullen worden genomen. Maar het lijkt mij geen slecht idee om tot die tijd reviews toch al wat meer gelijk te trekken (en plus- en minpunten voorzien van een leuk plusje en minnetje, zoals bij gebruikersreviews, zal geen uren extra kosten, toch?) :)

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Misha
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 11-07 15:23
Momenteel hebben jullie als gebruikers een ietwat geavanceerdere scorekaart dan de redactie. In mijn visie trekken we dat een keer gelijk, inclusief wat toffe vergelijkingsfeatures :)

Dit is in ieder geval meer iets voor LD dan GR; zij kunnen er weinig aan doen