Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • daantjuh68
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 11:06
beste medetweakers

Mijn vader wil een nieuwe camera kopen die ze op werk gaan gebruiken, hij is leraar op de leidse instrument makers school. daar maken ze veel dingen voor bedrijven voor geld om de school en machines te kunnen financieren. Maar nu komt het dillemma hij wil deze camera kopen: lumix dmc g5 nu ben ik er van overtuigd dat er op ze minst andere opties zijn voor het zelfde budget 700/850€. Want me vader geloofd heilig dat de verkoper in de winkel gelijk had die hem deze camera aanprees.

nu heb ik er niet extreem veel verstand van, maar ik heb naar een aantal alternatieven gekeken en ook de laatste review van tweakers.net en daar zag ik dat de d7000 het erg goed deed

kortom: wat prijzen jullie aan voor het budget van €700/850.

groetjes
Daantjuh68

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 181786

De G5 is best een interresant toestel en als die aan de eisen van je vader voldoet lijkt het me prima. Het zal zeker geen miskoop zijn.