Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Ik kan niet Nanostation2 instellen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen
Ik kan niet in Nanostation2 inloggen.
Thuis heb ik een Zixel modem/router, die met utp kabels verbonden is met een desktop en met een wireless linksis 54g Acsess Point. Via de AP kan ik wireless internetten op mijn Fujicu Netbook (met Lankaart en Ateros Wireless adapter). Ik wil mijn notebook ook gebruiken op mijn bootje in de haven, daarom probeer ik thuis een Nanostation2 uit, om hem als client aan mijn AP te koppelen, het internet op te gaan, via de browser de IP van de Nano in te loggen en hem in te stellen. Verschillende uitleggen op forums heb ik uitgeprobeerd. Resultaat is telkens dat de LAN-kaart wel gegevens zendt maar niet ontvangt.Na een reset van de Nanostation2 gaat pingen ook prima, maar ik kom niet verder.
Ik verbind de Nanostation2 met utp aan de laptop , ik geef (tijdelijk) een vaste adres 192.168.1.20/255.255.255.0 aan TCP van de LAN van de notebook, verbinding wordt gelegd, LAN zendt maar ontvangt niet, ik start browser en probeer 1n 192.168.1.20 in te loggen maar lukt het niet.(Tijdens deze operatie schakel ik de wireles adapter van de noteboek uit). Ik weet niet wat ik fout doe. Ik ben geen expert hiervoor, maar de uitleg op internet is heel simpel, dus...

  • Keypunchie
  • Registratie: November 2002
  • Niet online
Eerlijk gezegd vind ik je verhaal heel warrig opgeschreven en daardoor vind ik het moeilijk om je te begrijpen.

Wat is een nanostation2 precies? Als ik Google volg kom ik wel op de produktsite, maar het is me daar niet helemaal duidelijk wat het ding doet? En wat je nu precies met het ding probeert te doen.

Heb je misschien wat links naar de instructies die je hebt gevolgd?

Wat ik ook niet niet helemaal snap: waarom wijs je 192.168.1.20 aan de notebook toe en browse je vervolgens naar datzelfde adres? Dat is direct een IP-conflict. Probeer het eens met 192.168.1.10 ofzo..

Verwijderd

Topicstarter
Ik gebruikte verschillende toelichtingen doorelkaar, dus...Gisteren kwam ik een belgische toelichting tegen perfect is en concreet uitlegt hoe je Nanostation2 Loco van Ubiquiti als client of router kan configureren. Ik denk dat ik in de haven met mijn notebook client ben. Een deze dagen ga ik er naar toe om uit te proberen. Hopen dat de Nanostation2 de signaal opvangt door al die zeilbootmasten. De uitleg staat hier:
http://www.wirelessinfo.be/ubnt/

Verwijderd

De link werkt niet meer, heb je toevallig een kopie digitaal?

  • Ben(V)
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 18:46

All truth passes through three stages: First it is ridiculed, second it is violently opposed and third it is accepted as being self-evident.


Verwijderd

Je bent altijd client, als je dat ding ergens in een mast ophangt, en de WiFi van de haven wilt ontvangen. Je Nanostation is dan met een kabel met de PC verbonden.

Dus dat ding moet als client ingesteld worden.

LET OP: EERST een vast IP adres instellen op de nanostation.
Pagina: 1