Toon posts:

[WIN 7] BSOD

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen,

Ik heb net een nieuwe PC en heb nu last van een BSOD. Als mijn PC in de slaapstand staat en ik hem weer wil gaan gebruiken krijg ik de foutmelding. Ik heb het programma BlueScreenView geïnstalleerd om te kijken om welke foutcode het gaat. Het volgende kan ik er uit aflezen:

Bug Check Code: 0x000000f4.
Caused by: ntoskrnl.exe

Vanmiddag heb ik nieuwe geheugenmodules geïnstalleerd. Zelf weet ik niet waar deze foutmelding vandaan komt. Ik heb de PC zelf gebouwd (voor het eerst) en het zou kunnen dat ik iets verkeerd heb gedaan. Maar op dit moment denk ik dat het een driverprobleem is.

Ik heb gegoogled en gekeken of ik een oplossing kan vinden. Heb mijn videodriver opnieuw geïnstalleerd maar dit heeft nog niet geholpen.

Is er een oplossing om dit probleem te verhelpen? Graag hoor ik jullie visie hierover.

Gr. Jarl

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 07-10 09:00
Als het voornamelijk voorkomt bij het ontwaken uit slaapstand zou ik als ik jou was eens gaan kijken of alle drivers up to date zijn. Dus niet alleen van de videokaart maar ook vna de chipset en dergelijke.

Desktop | Server | Laptop