Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jan bikker
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 12-05-2023
Ik heb een email account aangemaakt via een website van mij.
Nu heb ik deze mail account ingesteld op mijn iphone (ios 6) en ook op mijn pc met outlook 2010, ook heb ik het nog op een andere pc ingesteld met daarop ook outlook 2010.

Nu zou ik het graag zo willen dat als ik een mail lees op bijv. mijn iphone dit automatisch op gelezen word gezet in outlook, of als ik een mail lees in outlook dat dit in de iphone op gelezen komt staan maar ook op de andere outlook.
Ook wil ik graag dat een bericht op beantwoord komt staan indien dat het geval is en eventueel dat mappen structuur word meegenomen.

Het lijkt mij dat dit wel mogelijk moet zijn maar hoe?

Alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 02-06 14:42
Hoe heb je eea ingesteld? POP3? imap?

Desktop | Server | Laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jan bikker
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 12-05-2023
Rupie schreef op zondag 21 oktober 2012 @ 15:33:
Hoe heb je eea ingesteld? POP3? imap?
Als: POP/SMTP

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roady81
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 24-09-2018
Et POP3 accounts werkt dit niet aangezien deze geen gegevens terug synchroniseert naar de mail server. Je hebt hiervoor een IMAP, Exchange of Outlook.com/Hotmail account nodig.

HowTo-Outlook | MSOutlook.info