Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Enermax T.B.Apollish probleem

Pagina: 1
Acties:

  • rallyboy13
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 02-10 22:36
Ik heb gisteren 2 Enermax T.B.Apollish fans binnengekregen en vandaag heb ik ze gesleeved en op de cpu heatsink gezet (CM Hyper 612s).
Blijkt dat de fans om een of andere reden niet uit zichzelf willen draaien.
De LED's gaan wel branden en als je ze een duwtje geeft vertrekken ze ook wel, maar niet op hun max rpm.
Ik dacht eerst dus dat ik de connector er verkeerd op gezet had, dus verwisselde ik de draadje die geel en rood moest voorstellen (bij die fan is het allemaal zilver).
Maar nadien deed diegene waar ik het verwisseld had niks meer, zelfs niet na het terug wisselen.
Niet echt een probleem, want heb hier nog zo'n fan liggen, maar ik vind het raar dat er geen van alle wil draaien uit zichzelf, zelfs niet op 12V.
Wie kan me hiermee helpen?

het gaat om deze fan: pricewatch: Enermax T.B.Apollish UCTA12N-R, 120mm

  • Singular1ty
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 05-11 10:53

Singular1ty

EV Evangelist

Als dit fans zijn met een PWM-lijn (4 draadjes) lijkt me dat je de PWM-lijn per ongeluk onder spanning hebt gezet bij de fan die het niet meer doet. Houden ze niet van, zo heb ik ook door gebrekkig technisch inzicht 2 pompen gesloopt, dure grap.