[bug][berichten]vraagt om inloggen

Pagina: 1
Acties:
  • 144 views

  • vt220
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 14-11 11:55
1. Bestemming
2. http://gathering.tweakers..._discussion/804152/275427
http://tweakers.net/aanbo...e-m58p-sff-(skha1mh).html)
3. Zie onder 6
4. firefox 16.0.1
5. ?
6. ubuntu 1204

Ik ga naar berichten. (het tekst ballonnetje)
Daarna kies ik "bekijk alle berichten"
Ik kies een DM uit V&A. Als ik dan de link in dat bericht kies. Krijg ik de volgende melding om m'n oren:
Om gebruik te kunnen maken van deze functie moet je zijn ingelogd.
Heb je nog geen account? Je kunt er hier eentje aanmaken.

Maar ik ben al ingelogd. Anders zou ik hier niet komen. Deze melding komt in een nieuwe tab. Is dat de bedoeling? Of is dat meteen de oorzaak van het probleem? Ben geen WebDev maar ik kan me voorstellen dat het iets met cookies te maken heeft.

BTW Is het een feature dat ik italic zie als [i]italic\[\i] in plaats van echt schuin afgedrukt als ik een bericht aan het maken ben? Het voorbeeld doet dat wel.


Ik hoor wel of jullie genoeg info hebben. Anders hoor ik het graag.
AP

[ Voor 15% gewijzigd door vt220 op 19-10-2012 22:57 ]


  • koku
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 18:17

koku

Tnet Devver
Probleem doet zich hier niet voor... Misschien kan je eens proberen uit- en in te loggen? Heb je bepaalde addons geinstalleerd die hier invloed op kunnen hebben? Probeer eens een andere browser, zoals Chrome?

  • Dirk
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 17:59

Dirk

Coördinator frontpagemoderatie
Dat is dezelfde melding als bij Femme in "[Bug] In V&A aanbod", dus zo te zien klopt de foutmelding bij verwijderde advertenties gewoon niet.

All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.


  • vt220
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 14-11 11:55
Met chrome(ium) doet ie het ook niet. Wat raar is is dat in de link een ')' aan het eind staat. Dat lijkt niet goed. Ik heb verder gekeken. Bij andere links is dat niet zo. Die doen het gewoon Het lijkt er dus op dat waar normaal
(<link>) staat in deze advertentie (<link)> staat..
Een tweede ad ziet er dan uit als:
http://tweakers.net/aanbo...rion-x2-vertex-2-ssd.html
De eerste (De niet werkende dus) ziet er uit als:
http://tweakers.net/aanbo...e-m58p-sff-(skha1mh).html)
(allebei gecopieerd via copy link location)
Zitten de haakjes in de link de parser in de weg?

Het zou inderdaad ook zo maar kunnen dat het fout gaat omdat de ad is verwijderd.

[ Voor 46% gewijzigd door vt220 op 19-10-2012 23:55 ]


  • koku
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 18:17

koku

Tnet Devver
Inderdaad beetje vreemde melding/afhandeling bij verwijderde advertenties. Heb een ticket hiervoor aangemaakt en we gaan er naar kijken. Bedankt voor het melden!

Dit topic is gesloten.