Toon posts:

Omgekeerd Ad Hoc netwerk mogelijk?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Wat ik van Windows 7's Netwerk Centrum over een Ad Hoc netwerk begrijp is dat het internet via de kabel naar binnen komt en dat ik het dan via WiFi kan verdelen naar andere apparaten.

Is het omgekeerde ook mogelijk? Mijn internet komt via WiFi naarbinnen (draadloze router staat bij mijn huisbaas), en ik wil het vervolgens via een Ad Hoc netwerk over de kabel naar een andere PC toesluizen, waar geen WiFi kaart in zit.

Ik zie de optie er niet staan bij de netwerk tovenaar.

  • Mijzelf
  • Registratie: September 2004
  • Niet online
De functie van Ad Hoc is om 2 of meer wifi apparaten zonder de aanwezigheid van een access point samen een peer-to-peer netwerkje te laten vormen.
De mogelijkheid om daarmee internet signaal te delen staat daar los van.

Wat jij zoekt is Internet Connection Sharing, of misschien Bridging. Hoe dat in W7 toegepast wordt weet ik niet.

  • stijnos1991
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 13:05
Dat is gewoon een kwestie van bridgen. Ga naar je netwerkadatpers, selecteer de 2 adapters die je wilt gebruiken, rechtermuisknop --> bridge.

[ Voor 5% gewijzigd door stijnos1991 op 18-10-2012 17:10 ]


Verwijderd

Topicstarter
Ok, dan gaan we bridgen. Mijzelf, Internet Connection Sharing staat al aan.