[feat] [Pricewatch] Multimedia geheugen

Pagina: 1
Acties:
  • 105 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Baldie
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 05-01-2024
1: Pricewatch
2: http://tweakers.net/pricewatch/
3: Geheugen kaartjes voor camera's, telefoons etc vind je volgens mij alleen maar bij -> Computers -> Opslag -> Multimedia geheugen.
4: nvt
5: nvt
6:nvt

Het zou mooi zijn als de categorie ook geïntegreerd zou worden bij Beeld en geluid en Tablets en telefoons.

Werk om te leven, leef niet om te werken. | Hoe ouder je wordt, hoe beter je vroeger was!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Mogen de pw-content-jongens over nadenken, maar dat soort "schaduw categorieen" zijn vrij bewust juist weggehaald in de categorieboom.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mooijekind
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 14:32

Mooijekind

Manager Product Content
Het is in de nieuwe PriceWatch niet mogelijk om productgroepen op verschillende plaatsen te laten terugkomen. We hebben er voor gekozen om ze op dit moment allemaal gegroepeerd te tonen onder Computers - Opslag .

Ik zal iig kijken of ik de vindbaarheid van deze productgroep via de search kan verhogen. Dat maakt het alvast iets makkelijker om producten hieruit te vinden.

Mss dat we in de toekomst wel op een of andere manier iets kunnen doen met je suggestie.

Dit topic is gesloten.