Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Welke laptop met enkele specifieke eigenschappen?

Pagina: 1
Acties:

  • Yargo
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 06:11
Kan er mij iemand helpen?

Mijn 4 jaar oude laptop heeft zonet zijn geest gegeven. Ik ben nu op zoek naar een laptop onder de 1000 euro.

Mijn verlanglijstje:

- Plaats voor 2 HD's ( ik zou graag een SSD hebben als bootschijf. Er hoeft niet persé al een SSD in te zitten want dat brengt de prijs meestal stukken hoger. Gewoon 2 slots ( en niet via een Caddytray want ik zou toch graag de cdrom drive behouden ).

- Toetsenbord met backlight. ( Ik zit gewoon savonds voor de tv aan mijn laptop in het halfduister dus lijkt zo een backlight me ideaal.

- Warmteproductie moet minimaal zijn. Op mijn oude laptop kon ik werkelijk een ei bakken als hij even aan stond ( gewoon internetgebruik ). Hiermee bedoel ik op de onderkant ( rust op mijn benen ).

Even mijn profiel: Ik speel geen games dus een zware GPU hoeft er niet inzitten. Een degelijke resolutie heb ik liever. Een apart keypad heb ik ook graag. 15 of 17 inch. Maar het zijn vooral bovenstaande specs waar ik veel belang aan hecht.

Ik heb al 1 modellen gezien die aan deze specs voldoen en dat zijn deze:

pricewatch: Acer Aspire V3-771G-53218G87Maii ( NX.M1WEH.002 )

Enkel weet ik niet of ik terug Acer wil. Vroeger heb ik nog Acer gehad en de verflaag waar de handpalmen steeds liggen ging er héél snel af. Deze heeft wel geen backlit keyboard :(.

Een ander alternatief ( ik zag het al volledig zitten ) is deze;

pricewatch: Asus N76 Series N76VM-V2G-T1023V

Alles wat ik vraag + nog eens een HD scherm. Toen ik de knoop had door gehakt en voor deze wou gaan kwam de ontnuchtering. Deze is blijkbaar zoveel verkocht dat er nu geen enkele meer in voorraad is. En de nieuwe komen pas eind oktober ( bij de release van win8 ) uit. Mijn laptop is dus op een slecht moment dood gegaan. Want ik zit eigenlijk niet te wachten op Windows 8.

Ik zou dus toch willen wachten op die Asus, tenzij iemand met nog een beter voorstel kan komen?

Tx!!

  • matt1991
  • Registratie: Juni 2012
  • Laatst online: 30-11 17:18
Dell Inspiron 17R SE http://www.dell.com/nl/p/inspiron-17r-se-7720/pd, Lees hier hoe je hem het goedkoopste kan krijgen Dell Waardebonnen Topic - Deel 2

AMD 9800X3D I Kingston Fury Beast 64GB CL30 6.000MT/s I MSI MAG B850 Tomahawk I ASUS Prime 9070XT I Lexar NM790 4TB I Google Pixel 9 Pro 256GB


  • Rye
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 25-04 15:57

Rye

Ik sluit me aan bij matt1991. Zit zelf ook al een tijdje te zoeken en kom of bij die Dell uit of bij die Asus die je aanhaalt. Die Dell heeft een betere grafische kaart (GT650 vs de GT630 van de N76VM), maar naar mijn mening is de N76VM weer veel mooier. Alleen geef je zelf al aan dat die Asus niet echt leverbaar is.

http://tweakers.net/price...UyTJj6Uil7GtG25-Qpif1PM9P
Ik denk dat je hier wel iets tussen kan vinden :)

Edit:

De Dell staan hier niet tussen omdat deze volgens de pricewatch een 100Mbit netwerkkaart heeft :F
Ik weet niet of dit klopt en of je hier überhaupt waarde aan hecht.

[ Voor 11% gewijzigd door Rye op 06-10-2012 11:36 ]

www.ping-win.nl


  • Nixy
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 17-11 22:49
Dat klopt. De Inspiron 17R SE heeft een 100Mbit netwerkkaart. Of je hier waarde aan hecht is geheel aan de koper. Ik heb zelf maar een 40Mbit lijntje liggen, en het is dus ruim voldoende.

Forums are like a herd of performing elephants with diarrhoea -- massive, difficult to redirect, awe-inspiring, entertaining, and a source of mind-boggling amounts of excrement when you least expect it.