Ik heb sinds ongeveer 8:30uur vanmorgen geen mobiel internet meer in Schiedam. Zijn er meer tweakers die hier last van hebben?
Amstelveen geen probleem. Al op de site van vodafone gekeken voor storingen?
Vodafone geeft zelf aan dat er geen werkzaamheden gaande zijn en dat er geen storing is. Aan het toestel ligt het in elk geval niet, internet staat gewoon ingeschakeld en de verbinding resetten via de vliegtuigstand biedt geen oplossing.
Heb je je toestel al een keer aan en uitgezet? Volgende keer graag even in de topicstart vermelden, nu lijkt het net alsof je er zelf nog niets aan hebt gedaan
Post op persoonlijke titel, tenzij in het blauw
Ik heb hier in Amsterdam geen internet van Vodafone op mijn tablet.
Oops, bij mij blijkt de update van Android 4.0 naar 4.1 het toegangspunt instellingen te hebben veranderd. Geen storing dus.
Oops, bij mij blijkt de update van Android 4.0 naar 4.1 het toegangspunt instellingen te hebben veranderd. Geen storing dus.
[ Voor 48% gewijzigd door ResuCigam op 04-10-2012 13:13 . Reden: Correctie ]
We do what we must because we can.
Hier in de buurt van Schiedam gewoon mobiel internet beschikbaar.
Vanzelfsprekend heb ik zelf al het nodige geprobeerd, herstarten van mobiel, herstarten van de verbinding en het resetten van de verbinding via de vliegtuigstand. Geen van alle werkt, vandaar dit topicjanvanduschoten schreef op donderdag 04 oktober 2012 @ 11:34:
Heb je je toestel al een keer aan en uitgezet? Volgende keer graag even in de topicstart vermelden, nu lijkt het net alsof je er zelf nog niets aan hebt gedaan
Edit: na wat zoekwerk blijk ik niet de enige te zijn, twitter staat vol met mensen die last hebben van de storing. De meeste meldingen lijken geconcentreerd te zijn rond Rotterdam. Zometeen toch maar is contact zoeken met de klantenservice.
Edit 2: Inmiddels contact gehad met Vodafone, het betreft een internet storing in het rijnmond gebied, de oorzaak is nog onbekend. Alle bedrijfstelefoons zijn hier van vodafone, geen van alle heeft op dit moment een internet verbinding. De website geeft overigens nog altijd aan dat er geen sprake is van een storing, maar dat wordt dus tegengesproken door de klantenservice.
Edit 3: Na ruim 6 uur eindelijk weer een verbinding....
[ Voor 42% gewijzigd door Narmolanya op 04-10-2012 14:53 ]
Pagina: 1