SATA als Externe HD / Besturingssysteem wissen

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 472624

Topicstarter
Beste allemaal,

Ik heb pas mijn oude "computer" weggedaan, daar wel de harde schijf uit gehaald en via een SATA adapter heb ik de belangrijke bestanden overgezet op mijn nieuwe computer. Ik heb nu dus de SATA schijf (250GB) over. Op deze schijf staan 2 partities, op een daar van is Windows/besturingssysteem nog geïnstalleerd en alle programma's van mijn oude computer dus ook.

Ik vroeg mij af of ik de Windows bestanden en andere programma's (in program files etc.) Gewoon kan verwijderen en vervolgens de schijf kan gebruiken als externe HD? of is het beter de partitie te formatteren?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Je kunt die directories er gewoon afmikken, al zou ik zelf het ding herpartitioneren, zodat je gewoon 1 partitie hebt, als je het ding toch als datadisk gaat gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 472624

Topicstarter
Inderdaad een beter idee om er een geheel van te maken, thanks! :)