Toon posts:

Modem doet het niet.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Motorola 56K modem niet aan de praat te krijgen. Ik probeer hem te instaleren op COM3 of 4 en geeft dan de melding: 'kan poort niet openen'. Drivers van ME beschikbaar maar wordt niet toegevoegd. Ik heb toen zelf com 3 en 4 aangemaakt maar dan gaf hij de bovenstaande melding. Op com 1 of 2 werkt hij niet omdat dit voor externe modems is.
Kunnen jullie mij helpen?

Mzzl,
McCoy

Verwijderd

Als je'm gewoon in apparaatbeheer verwijdert en windows'm opnieuw laat vinden, en dan de drivers van de modem die erbij geleverd zitten gebruikt moet alles werken.
Die motorola moet je echt de juiste eigen drivers gebruiken

Verwijderd

Topicstarter
Dit heb ik al verschillende keren geprobeerd, maar dit lukt niet.
Als ik dit doe wordt de PCI-card netjes gevonden en de sofware geinstaleerd, maar als ik dan naar modems ga, is er geen com poort geinstaleerd.Als ik deze dan toevoeg geeft deze de melding: Kan com-poort niet openen.