Meer mensen waarbij de activering van de Lycamobile’s Nederland Bundel niet werkt?
Hier ook al niet, klantenservice gebeld en zeggen dat het komt omdat ze met de site bezig zijn(gisteren)

de activatiecode voor de internetbundel begint met *139* died van deze bundel met *137* maar *137# geeft verzoek niet verwerkt. probeer diezelfde code eens met *139* ervoor(de code die hoort bij de nederlandbundel dus)?
heb het inmiddels getest en de juiste code is *139*81000# dus niet *137* zoals op de lycasite staat. met deze code werkt de bundel wwel.
en voor hoeveel MB is dat dan?
Wil graag 1tje met 150mb
Wil graag 1tje met 150mb
@mrbeastnl: Ik weet niet precies wat je wilt. deze discussie gat over de Nederlandbundel daar zit in 1000 belminuten, 1000 smsjes en 150 mb data. die kost 20 euro (dus eerst met 20 euro opwaarderen want de verdubbeling van het beltegoed geld niet als betaling bij deze bundel). Wil je die? dan moet je *139*81000# invoeren op je telefoon. Maar als je geen bel-smsbundel witl maar alleen 150mb internet hoeft er maar 5 euro op je simkaart te staan(verdubbelt of niet maakt bij deze bundel niet uit) dan krijg je geen belminuten en smsjes maar alleen 150 mb internet. dan toets je *139*90150# in.
Wat ik niet begrijp: over tringg hebben we 48 pagina's vol geschreven, met deze lycamobile bundels kunnen we hetzelfde en hier reageert niemand op? Waarom niet?
Pagina: 1