• Delacour
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 06-12-2024
Heren,

Kan iemand mij misschien uitleggen hoe het kan dat de Asrock ION 3D 152B duurder is dan de Asrock ION 3D 152D, terwijl de Asrock ION 3D 152D juist wel 3D films kan afspelen dan de Asrock ION 3D 152B?

Je zou toch zeggen dat de prijs dan juist andersom zou moeten zijn?

Heeft verder iemand goede of negatieve ervaringen met 1 van de 2 of beide?

Alvast bedankt:)

Verwijderd

Bij de 'D' versie zit Nvidia 3D TV Play, software a 40 euro geloof ik, waarmee je je games e.d in 3d kunt spelen. Bij de 'B' zit dit niet inbegrepen, maar zit er een blu-ray combo drive in, en bij de 'D' zit er een dvd drive in.

Beetje raar inderdaad, maar goed, dat dus.

  • rouchken11
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 05-02 16:23
ik heb de bluray variant icm win7 & xbmc en ben daar héél tevreden van. Je hoort het bakje niet en het speelt vlotjes 1080p (ook 3D) af.

  • Delacour
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 06-12-2024
Hmm, ik denk dat de Blu-Ray variant voor mij een beetje nutteloss is, want ik heb zelf een PS3. Daarbij wil ik de DVD-drive verwijderen en er een 3TB HDD in hangen (dit is toch mogelijk?).

Maar ik moet dus Nvidia 3D TV Play geinstalleerd hebben wil ik 3D films kijken?