Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 470899

Topicstarter
Hallo,

Ik heb ongeveer anderhalf jaar geleden een nieuw beeldscherm gekocht. De Samsung Syncmaster XL2370. Deze heeft een touch screen strip voor power en menus, in plaats van gewone knoppen.

Nu zijn de knoppen gisteren ineens erg vreemd gaan doen. Het begon met de knop die van input wisselt. Deze begon willekeurig en zonder reden ingedrukt te worden, waardoor mijn hele scherm uit ging totdat ik hem weer goed zette.

Dit probleem is nu weg, maar nu doen 9 van de 10 keer de knoppen het niet, waardoor ik de monitor wel aan krijg, maar niet meer uit. Als ik met mijn vinger heel vaak over het touch screen ga, kan ik hem meestal wel uit zetten. Nu heb ik van iemand gehoord dat dit misschien komt vanwege opbouwing van statische elektriciteit.

Ik heb al geprobeerd de monitor van de stroom af te halen en mijn vinger gedurende 2 minuten op de knoppen te houden en hem daarna weer aan te zetten, maar helaas zonder succes.


Heeft iemand anders nog ideeën over hoe ik dit op kan lossen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Masvic
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 16-06 17:38
Kijk eens tot wanneer de garantie geldig is?