websites werken niet goed op laptop, maar wel op mac....

Pagina: 1
Acties:

  • adros
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 14-10 23:31
Beste Allen,

Mijn broertje en ik zitten op het moment in Hong Kong. Nu heeft hij een studiootje met draadloos internet. Op iphone werkt het allemaal prima, maar op zijn laptop werkt het niet goed. Ook op mijn macbook werkt het internet daar prima. Nu wonen er nog wat meer mensen in dit 'huis' (lees: huis opgedeeld in studiootjes)en 2 andere mensen hadden hier ook last van. Het gekke is dat chinese websites het vaak WEL goed doen, maar bijvoorbeeld google werkt niet. Soms werkt het HEEL even, en dan werkt het niet meer.

Heeft iemand een idee wat dit zou kunnen zijn? Ik zou toch bijna zeggen: een firewall in de router ofzo, maar waarom werkt het dan op iphone en mbp prima? Erg raar... Op de modem staat ZyXEL. Mijn broertje gebruikt een Sony VAIO laptop.

Gepassioneerd Landschapsfotograaf


  • Justin013
  • Registratie: Februari 2009
  • Laatst online: 02-12 20:27
China heeft een hele grote firewall schijnt, die wil ook nog wel eens wat tegenhouden :D

Verwijderd

Probeer een proxy in Europa of de VS. Als dat niet werk, dan is alleen een OpenVPN oplossing mogelijk, bij een commercieel bedrijf.

Bv. http://strongvpn.com

Kost 85$ per jaar (ongeveer 68 euro).

  • Ramon
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 13:37
Kan je iets specifieker zijn? Werkt niet goed is nogal wazig.

Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/


Verwijderd

geef eens een commando ipconfig /flushdns
Daarna ipconfig /release
en daarna ipconfig /renew