Toon posts:

middelste muisknop opent soms twee tabs

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Vaag probleem. Af en toe opent Chrome bij het openen van een tab met de middelste muisknop (openen in background) twee tabs ipv één. Ik heb een standaard Windows 7 64 bit install. Het is niet consistent te reproduceren. (Bij herhaaldelijk klikken op dezelfde link opent deze willekeurig één of twee tabs).

Googlen laat helaas veel soortgelijke problemen zie die voor mij niet van toepassing zijn. Ik heb geen Razor, maar standaard Logitech ding. Andere muisdriver installeren? Welke? No way dat ik een Logitech driver ga installeren met een hoop "extras". Waar gaat het over, het is geen videokaart...!

Iemand advies?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reptile209
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 11:55

Reptile209

- gers -

Is het niet gewoon een beetje een brak schakelaartje in de scrollknop? Dus dat hij soms even 'vonkt' en dus 2 kliks registreert? Probeer eens een andere muis om te testen.

Zo scherp als een voetbal!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hmm dat is wel een goede tip. Nadat ik eens flink hard op het wieltje heb geslagen (onder het motto van het is toch een elcheapo muis) lijkt het helemaal weg te zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 27-09 22:07

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Als het morgen weer gebeurt: even Logitech bellen (!!!) en uitleggen dat je muisknoppen soms blijven hangen. Binnen de kortste tijd krijg je een nieuwe muis in huis :)

Wat dat betreft: hulde aan Logitech; heb al 3x een muis gekregen van ze in de 8 jaar dat ik hun wired muizen intensief gebruik.

[ Voor 28% gewijzigd door MAX3400 op 10-08-2012 20:27 ]

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof