• tweakoman
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 02-11-2025
Hallo allemaal, heb onlangs een mc 380 htpc case aangeschaft, daar zit een afstandsbediening zijn. nou zou het mogelijk moeten zijn om de pc aan te zetten via de remote, alleen krijg ik het niet voor elkaar.
ik heb op internet gezocht, maar niets gevonden, alleen van een persoon die het vooor elkaar kreeg door 2 stekkers in het frontpaneeltje om te wisselen, stond echter niet bij om welke stekkers het ging en persoon reageert verder ook niet op mail.
Is er iemand die weet hoe je dit aan de gang krijgt?

  • kroegtijger
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 05-02 16:17
Je zult daarvoor de standby-modus moeten gaan gebruiken. Hoe dat bij deze case zit weet ik niet, maar bij cases die iMon OEM-producten gebruiken moet je een adapter-kabel tussen je voeding en je bord in zetten, en daar vandaan een standby-spanning naar je IR-receiver brengen. Alleen dan zou het mogelijk moeten zijn volgens mij.

iRacing Profiel