Toon posts:

UDMA100-ondersteuning & Debian

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Hierover is al eerder gepost en iedere keer weer komt naar voren dat installatie op een UDMA-100 schijf van Debian een probleem vormt. Iig gaat het niet vanzelf.

Zelf heb ik al aardig wat linuxervaring maar alleen met van die gelikte distro's als SuSE en ik wil nu toch echt back to basic om het eens 'goed' te leren. En nu dacht ik aan het volgende om dat UDMA-100 probleem op te lossen:

HD op gewone IDE-controller, Debian installeren, UDMA100 drivers van Promise erin mikken en werkend krijgen en daarvan een bootflop maken - klaar voor distro.

1. Kan dit?
2. Hoe gaat een bootflop maken onder linux ongeveer in zijn werking?

Verwijderd

Topicstarter
[Dwergwerpen is leuk...]

  • mavink
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 27-05 09:16
Ik geloof dat ik laatst ergens wat bootfloppen voorbij zag komen met ondersteuning voor een hele rij extra controllers. Misschien moet je de ftp-site van debian even aflopen.

Verwijderd

Topicstarter
Izookwel een goed ideetje ja, maar ik doorzeurder wil het toch een keertje zelf gaan doen. Kan een ervarener gebruiker misschien een korte samenvatting geven van het bouwen van een linux bootdisk en hoe je daar in dit geval een UDMA-driver in kan verwerken?

Verwijderd

Topicstarter
[ some1 out there? ]
Pagina: 1