PC Upgrade voor GW2

Pagina: 1
Acties:
  • 296 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jvschaik
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 13-01-2021
Beste tweakers,

Binnenkort komt Guild Wars 2 uit, en sinds ik tijdens de beta weekenden gemerkt heb dat mijn pc het spel niet helemaal trok, ben ik aan het denken geslagen over het vervangen van mijn processor. Ik heb het gevoel dat mijn pc op zich niet al te slecht is, maar mijn processor vooral erg achterloopt.
Ik mik er niet op om alles op zijn hoogst te draaien, maar wil gewoon op een gemiddelde setting het spel vloeiend kunnen spelen.

Mijn specs:
- Processor: Intel Pentium Dual E2200 (2,20ghz -->Socket 775)
- Intern Geheugen: 4 x 1gb. DDR 2
- Videokaart: ATI Radeon HD 4850 1gb.

Ik heb dus zelf het idee dat mijn processor ge-upgrade zou moeten worden naar een quad-core: q6600 bijvoorbeeld. Alleen weet ik niet zeker of dit een goede zet is, en of ik misschien een betere zou moeten overwegen of dat het probleem elders ligt.

Ik hoor graag van jullie!

Op Tweakers.net wordt meer zelf onderzoek verwacht. Daarnaast kan je terecht in Componenten Aankoopadvies voor advies.

[ Voor 7% gewijzigd door Sn0wblind op 30-07-2012 22:14 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • eL_Jay
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 14-02-2023
Allereerst welkom bij gathering of tweakers.

Voordat je zomaar een topic opent is het gebruikelijk dat je eerst even Het algemeen beleid doorleest.
Daarnaast is je topic niet onder het juiste forumonderdeel geplaatst.
Probeer het opnieuw in Componenten Aankoopadvies nadat je het daar geldende CAA beleid hebt doorgenomen en ik weet zeker dat er genoeg Tweakers zijn die je daar graag willen helpen.

Succes

[ Voor 6% gewijzigd door eL_Jay op 30-07-2012 00:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jvschaik
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 13-01-2021
Dankjewel, ga ik doen!

Dit topic is gesloten.