Toon posts:

Verschillende sapphire 7950s?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Mijn vraag is kort maar simpel:
Wat is het verschil? Op tweakers staat maar 1 versie, toch verschilt het plaatje op de site van sapphire:
-http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1157&pid=1442&psn=&lid=1&leg=0
-http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1157&pid=1439&psn=&lid=1&leg=0
(sorry, ik kan geen wensenlijst maken omdat er op tweakers maar 1 versie staat)
Woensdagavond ga ik een rondreis maken door schotland, het kan dat ik niet iedere dag internet heb en dus niet iedere dag reageer, alvast mijn excuses hiervoor ;), na die vakantie ga ik mijn PC bestellen.
Alvast bedankt voor de hulp.

  • AquaSheep
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 08-02 12:52
Ik zie toch echt beide versies staan in de pricewatch:
http://tweakers.net/price...xHkoXMKMs8J-OzVtXbHbqU0hs

Deze heeft een betere koeling:
http://tweakers.net/pricewatch/315200/sapphire-hd7950.html

De ander is een oudere uitvoering van de 7950 en wordt waarschijnlijk uitgefaseerd door de Sapphire.

Verwijderd

Topicstarter
Als ik bij het plaatje van tweakers kijk, heeft de sapphire 7950 2 fans, als ik vervolgens klik op afuture zie ik een plaatje waar er maar 1 staat? Als ik deze bestel krijg ik dan degene met 1 of 2 fans? En maakt dit überhaupt veel uit?

  • Brilsmurfffje
  • Registratie: December 2007
  • Niet online

Brilsmurfffje

Parttime Prutser

Ik neem aan dat het plaatje van de webwinkel leidend is in dit geval..
Kijk bij de webshop altijd naar het productnummer, deze kan je ook bij de fabrikant vinden

  • Sotmip
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 31-01 09:40
Grappig, hier kwam ik vanmiddag zelf ook al achter. Er is overigens ook een webwinkel die beide plaatjes laat zien op de site als productfoto. Bovenstaande tip lijkt me verstandig om uit te voeren voordat je gaat bestellen. En anders kan je ook altijd bellen of e-mailen.

Verwijderd

Topicstarter
Vandaag heb ik het volgende mailtje van afuture ontvangen:
‘‘Goedendag,

Bedankt voor uw bericht.

We hebben dit nagekeken en het plaatje blijkt inderdaad niet te kloppen. De versie met de twee fans zal uitgeleverd moeten worden wanneer deze besteld wordt.


Met vriendelijke groet,


Jens Tscheuschner


Afuture
Klovenier 7
3905PN Veenendaal

Mail adres: info@afuture.nl
Tel nr: (+31) (0) 318 510226
Website: www.afuture.nl"
Bij afuture wordt dus ondanks het plaatje toch de versie met 2 fans verstuurd.
Bedankt voor jullie hulp allemaal :) over ongeveer 2 weken kunnen jullie nog een post verwachten met mijn systeem, maar dat is voor latere orde.

Mvg, Wouter
Pagina: 1