Toon posts:

Anti Glare Film Macbook Pro 13"

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hi,

Ik ga binnenkort op vakantie, als in 5 dagen, en ik ga naar een heerlijk zonnig warm land. Ik wil daar gaan werken met mijn laptop (vakantie, werk, ja ik weet het) maar met die zon kan ik dan onmogelijk buiten zitten. Ik wilde daarom nog snel een Anti Glare film kopen, echter lijkt eht alsof die krengen in NL niet te verkrijgen zijn. Ik heb het hele internet af zitten struinen maar telkens kom ik of op Ebay, Power Support USA of andere US websites. Ik kan daar wel bestellen, alleen heb ik het dan niet op tijd. Weet iemand waar ik deze krengen kan kopen?

Alvast bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dynoot
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 27-08 06:23
Heb ook even voor je gezocht, heb er twee gevonden.

Deze voor 13": fabrieksprijs.com/products/Mat-Screen-Protector-Set-voor-MacBook-Pro-13,3''-(Transparant).html
(Even kopiëren-plakken, Tweakers pakt de link niet goed)

En deze voor 15", deze zou je dan eventueel op maat kunnen knippen: http://www.redcoon.nl/B25...folie_Overige-Accessoires

Heb met beide website's geen ervaring, maar dit zijn de enige die ik tegen kwam bij het Googlen :)

[ Voor 7% gewijzigd door Dynoot op 17-07-2012 17:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Froggle
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 10-10 18:49
Check eens op YouTube. Zie je gelijk hoe goed het werkt. Was voor mij een reden om het lekker zo te laten.

PSN: ForcedReboot | XBL: Froggle | NSO: SW-6166-3842-4608 | Strava | Untappd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Juup
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
Kun je niet (net als bij de iMac) de glasplaat verwijderen?

Een wappie is iemand die gevallen is voor de (jarenlange) Russische desinformatiecampagnes.
Wantrouwen en confirmation bias doen de rest.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Froggle
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 10-10 18:49
Als dat zo makkelijk zou gaan dan zouden de meeste wel een nieuw scherm erin hebben gezet met een hogere resolutie.

PSN: ForcedReboot | XBL: Froggle | NSO: SW-6166-3842-4608 | Strava | Untappd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pompi
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 08-10 14:49
Je zou ook even bij de apple store kunnen kijken. Want deze zag ik online apple store:
http://store.apple.com/nl...e=MTY1NDA2OA&s=topSellers Bij deze staat dat hij ook de reflectie verminderd.
En deze
http://store.apple.com/nl...e=MTY1NDA2OA&s=topSellers Bij deze staat: matte kant biedt vermindering van de schittering van het scherm, dan natuurlijk wel de 13 inch versie kiezen.
Misschien heeft de apple store op leidseplein deze dingen ook wel liggen. In ieder geval succes
Pagina: 1