Koelsysteem Pic

Pagina: 1
Acties:

  • Diamon
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-08 13:00

Diamon

The Weird One

Topicstarter
http://bp6.gamesquad.net/images/other/rear_shot.jpg

Kreeg deze URL toegestuurd, hebben meer personen zo hun systeem kast mishandelt.
Tis wel errrrrrug cool, zo'n foto.

And The Only One


Verwijderd

ik denk dat Herman deze foto wel zeeeer mooi vindt. Deze zal dan ook zeker in 1600*1600 te vinden zijn op www.waterkoeling.nl

greetinz

Newt

  • php
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

php

Nie schlegt, Mario.

Zie alleen compleet niet wat het moet voorstellen. Zie een kast, wat fans, een voeding die buitenop is gemonteerd, en een paar slangen langs de wand. Maar wat gebeurt er nou IN de PC. (neem aan dat het een PC is....)

  • php
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

php

http://bp6.gamesquad.net/images/other/front_angle.jpg http://bp6.gamesquad.net/images/other/rear_shot.jpg http://bp6.gamesquad.net/images/other/angle_shot.jpg http://bp6.gamesquad.net/images/other/front.jpg http://bp6.gamesquad.net/images/other/top.jpg

Zin de links naar alle beschikbare plaatjes. Blijft nog immer de vraag: Wat gebeurt er binnenin. Waar zit een reservoir, war de pomp, hoe dik de slangen, wat is de lengte van de slangen (in mijn setup bemerkte ik dat de lengte van de slangen een doorslaggevende rol speelde in de gehele effectiviteit, snap dan ook niet waarom die slangen aan de muur moeten. Bang voor luchtbellen?)

Vragen, vragen vragen, maar de kast blijft dicht......

  • Daylights
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 01-09 15:20

Daylights

Look @ the big brain on Brett!

Grrrr aaargghh... ik brand van nieuwsgierigheid!! Als ik dit zo vanaf de buitenkant bekijk, moet het echt wel een bruut 'iets' zijn... weet er echt niemand wat zich binnenin bevindt? Ik zou zeggen, een lintje voor de gouden tip!! ;)

  • php
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

php

Waarschijnlijk een BP6 (kwam van de BP6 site) met twee waterkoelertjes erop, en verder niets bijzonders.......

Die RVS kast is wel mooi, maar doet me teveel aan ziekenhuizen denken.

  • Diamon
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 27-08 13:00

Diamon

The Weird One

Topicstarter
Ach, misschien is het maar een P3450@500, en is hij doodsbenauwd dat het te warm wordt.

Maar als je de slangen tegen de muur aanlegt, dan wordthet water sneller/beter cooler.
Tenminste dat was mijn beredenering toen ik die foto kreeg.

Maar ben ook zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer nieuwsgierig wat er nu in die kast gebeurt.

IEMAND


Mzzl Diamon

And The Only One


Verwijderd

Ziet er wel bruut uit. zal alleen wel een ontzettende herrie maken met al die fans. ik heb zelf een 9cm/131,5cfm fan. en die maakt al (vind ik)veels te veel lawaai als ik gewoon voor school iets aan het uittikken ben, en niet mijn stereo heb aanstaan.
je kan natuurlijk ook gewoon je kast opengooien en een 30cm ventilator ervoor zetten
Pagina: 1