[Acronis True Image] Backup e-mail client Windows Live Mail

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • One_Gandalf
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 09-09 08:54
Ik heb Acronis True Image 2011 aangeschaft voor het maken van een image.

Nu kwam ik er achter dat ik ook een backup van de e-mail kan maken.

OS : Windows 7 Home Premium
Mail-client : Windows Live Mail

Het lukt me echter niet om een backup te maken van de sectie 'Opslagmappen' (in het Engels 'Storage folders' genoemd). Ik kan wel de mappen onder mijn e-mail accounts backuppen. In de interface van Acronis True Image zie ik onder 'Microsoft Windows Live Mail' de volgende opties:
  • Gebruikersinstellingen
  • POP3-accounts ( waaronder mijn POP3-accounts staan vermeld )
Ik heb de volgende vraag : "Kan ik de opslagmappen backuppen met Acronis True Image Home?"


Hero Of Time schreef op zondag 08 juli 2012 @ 11:03:
Kan je deze vraag niet beter bij Acronis neerleggen? Je hebt 't aangeschaft, en dus support.
Ja, dat zou kunnen. Ik ben echter benieuwd of er ook andere mensen tegen dit probleem zijn aangelopen en hoe ze dit hebben opgelost. Misschien dat ik het ook nog wel via Acronis ga proberen. Meestal kost het heel wat tijd om via een leverancier van software een antwoord te krijgen. In sommige gevallen krijg je helemaal geen antwoord.
Hero Of Time schreef op zondag 08 juli 2012 @ 11:03:
Overigens is je email niet meer dan een paar bestanden in je profiel. Die kan je ook wel vinden en dan via Acronis opgeven om te backuppen.
Klopt, dat had ik al onderzocht. Het probleem is dat ik geen test-omgeving heb om te testen of het terugzetten van de backup goed werkt. Ik kan dit denk ik niet testen op mijn huidige installatie. Ik heb gedacht aan een test via een virtual machine maar ik heb geen licentie voor de aanmaak van een virtual machine met daarop het OS Windows 7.

[ Voor 45% gewijzigd door One_Gandalf op 08-07-2012 11:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:47

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Kan je deze vraag niet beter bij Acronis neerleggen? Je hebt 't aangeschaft, en dus support.

Overigens is je email niet meer dan een paar bestanden in je profiel. Die kan je ook wel vinden en dan via Acronis opgeven om te backuppen.

Commandline FTW | Tweakt met mate


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • One_Gandalf
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 09-09 08:54
Ik heb een poging gewaagd om ondersteuning te krijgen via de Acronis site.
  • Ik moets mij eerst verplicht registreren
  • Toen ik een case wilde aanmaken kreeg ik de volgende melding : "Support program is expired!". Voor mijn product geldt een 'support-periode' van 30 dagen. Deze periode is al lang verlopen.
  • Ik werd verwezen naar een forum
In het forum vond ik een relevant bericht zonder reactie van Acronis support : http://forum.acronis.com/forum/27158

Ik had dit bericht al eerder gevonden tijdens mijn zoektocht.

De enige manier om contact te krijgen met de support van Acronis lijkt te zijn om te betalen voor het aanmelden van een incident. Ze noemen dit 'Pay Per Incident' en dit kost USD 9,95 per vraag.

Hiermee is mijn 'vooroordeel' weer bevestigd.

[ Voor 6% gewijzigd door One_Gandalf op 08-07-2012 14:53 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • One_Gandalf
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 09-09 08:54
Ik heb inmiddels een ander programma gevonden waarmee de backup van Windows Live Mail wel volledig wordt uitgevoerd :

http://kls-soft.com/klsmailbackup/downloads.php?freeware=

Het programma (KLS mail backup) is freeware. Het programma is prettig en duidelijk in het gebruik. In de logfile zie je ook precies waar alle bestanden op de harde schijf staan.

In mijn geval staan alle bestanden die worden gebackupt in de volgende directory :

C:\Users\<Username>\AppData\Local\Microsoft\Windows Live Mail