Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RikH
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 08-09 14:39
Goedemorgen,

Ik zit er over te denken om een Synology DS212j te kopen, ik vraag me alleen af of een DS212 voldoet aan de eisen die ik stel, of dat ik beter voor de iets snellere DS212 kan gaan.

Wat ik er mee wil gaan doen:
- webserver
- sabnzbd (max. 1 MB/s download)
- fileserver
- later misschien webcam
- wifi router

Ik heb inmiddels al kunnen vinden dat de bovenste vier geen probleem zullen zijn voor de DS212j, alleen weet ik niet of de onderste ook mogelijk is. De reden dat ik de NAS als wifi router wil gebruiken is omdat er een laptop wordt gebruikt vlak bij de NAS, via kabel is dus zoiezo geen mogelijkheid (alle andere pc's hangen wel via kabels aan de NAS). Als de NAS het wifi ook kan afhandelen kan de losse router uit en dat lijkt mij weer stroombesparing. Wat ik mij ook nog afvraag is of de NAS zonder problemen werkt via wifi, ik heb al een dag geprutst met de wifi router maar de thuisgroep werkt niet via wifi.

Dus wat ik nog graag wil weten is of een DS212j snel genoeg is voor alle bovenstaande 5 eisen en of het makkelijk is om de NAS te bereiken via wifi.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rupie
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 08-09 15:19
RikH schreef op donderdag 28 juni 2012 @ 09:01:
Als de NAS het wifi ook kan afhandelen kan de losse router uit en dat lijkt mij weer stroombesparing.
Nergens bij de specs staat dat deze als router gebruikt kan worden. Wat zegt de handleiding er over? De enige die ik zo kan noemen die dat kan is de LaCie Wireless Space.

Desktop | Server | Laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RikH
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 08-09 14:39
Hotspot: (not available on all 08 series, DS109j, and DS209j)
Wireless access point is now supported by simply plugging a USB wireless dongle into your DiskStation. For the complete supported list, please see here.

Ik heb bovenstaande tekst gevonden in een changelog van de DS212+, maar weet nu dus nog niet zeker of het werkt op een DS212j en of de cpu het allemaal aankan. Heb mijn vraag in het grote synology topic geplaatst, omdat de meeste mensen daar zelf één hebben en vanuit eigen ervaringen kunnen antwoorden. Had dat topic helaas niet gezien voordat ik dit topic aanmaakte.