Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • melk0r
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 09-10 11:15
Ik heb nog nooit via een reseller of een provider online (ook niet via retail trouwens) een abonnement inclusief smartphone toestel afgesloten.
Ik heb al een goede smartphone (Galaxy S2) en ik wil dus graag het bijgeleverde toestel weer verkopen aan een ander.
Nu heb ik de volgende vragen:
Worden toestel en simkaart altijd los van elkaar in gesealde verpakking geleverd bij zo'n online bestelling?
Of is de simkaart al voorgeinstalleerd?
Zijn die smartphones "gebranded" aan de provider als je ze bestelt met abonnement? En zit er dan een simlock op? Bestaat een simlock uberhaupt nog wel bij smartphones? Of alleen bij bepaalde merken? Welke?
Ik weet uiteraard dat er ook een simonly oplossing is maar daar opteer ik op dit moment niet voor en daar gaan deze vragen niet over.
Triviale vragen voor de meesten hier vermoed ik maar ik zou graag de antwoorden zien.
Alvast bedankt!

Offtopic tov de bovenstaande vragen maar ik heb al een koper als het geleverde toestel een HTC Wildfire S of een HTC Sensation of een soortgelijke HTC is dus ik zoek eigenlijk een 1 jarig abonnement met weinig belminuten/sms en 200-500MB internet met zo weinig mogelijk bijbetaling voor een dergelijk toestel dus mocht iemand in dit opzicht een aantrekkelijke aanbieding weten dan houd ik mij aanbevolen!

Laat maar..


  • shyblue
  • Registratie: Augustus 2011
  • Laatst online: 28-08 11:41
Ik heb vorige maand een abo afgesloten bij gsmtopdeal. Ik had al een phone.
Toestel kwam in gesealde separate doos, met bon en factuur. Toestel was simlockvrij, ik kon het zo doorverkopen.
sim-kaart kwam in losse verpakking, en werkte natuurlijk zonder problemen in mijn eigen toestel.

Dit stond ook zo te lezen op de site van gsmtopdeal. Er waren ook FAQ's, voorwaarden etc van tevoren te downloaden.

Ik weet niet hoe dat is bij andere online reseller.

  • melk0r
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 09-10 11:15
Bedankt voor je reactie.
Zou fijn zijn als nog meer mensen hun ervaring/toevoeging zouden willen delen want niet alle vragen zijn nu (eenduidig) beantwoord.
Alvast bedankt.

Laat maar..