Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wouter M.
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 15-05 14:01
Voor mijn nieuwe game pc die ik binnenkort ga bouwen ben ik op zoek naar een grafische kaart. Het maximum budget hiervoor ligt rond de 250 euro.

Ik heb een sterke voorkeur voor een nVidia kaart, aangezien ik van plan ben om ook veel Flight Simulator X met de kaart te gaan spelen en het algemeen bekend is dat dit spel beter overweg kan met een nVidia kaart.
Eerst wou ik een Asus ENGTX570 DCII/2DIS/1280MD5 kopen, maar deze steeg toen ineens een stuk in de prijs om een of andere reden. Toen dacht ik dat dat de
MSI Geforce GTX560 TI 448 Twin Frozr 3 wel een goede keuze zou zijn, maar deze is schijnbaar nergens meer te krijgen :| (correct me if I'm wrong).

Dus nu zit ik eigelijk te twijfelen tussen de GTX560TI 448 en de GTX570. Mij lijkt dan de Gainward GeForce GTX 560 Ti 448 Cores de beste keuze, omdat de GTX560 448 toch behoorlijk dicht in de buurt van de 570 zit qua performance, maar toch een stukkie goedkoper is. Een probleem voor mij is echter dat ik nergens reviews cq benchmarks van deze Gainward kaart kan vinden. Weet iemand of deze Gainward GTX 560 Ti 448 een beetje goed is in vergelijking met de andere GTX 560 448 Cores? En is Gainward over het algemeen een beetje een degelijk merk?

Als iemand nog andere suggesties voor een kaart heeft zijn deze natuurlijk ook van harte welkom. Behalve FSX moet de kaart de nieuwe spellen (zoals BattleField 3, Dirt 3 etc.) op aardig hoge settings kunnen spelen. Mijn huidige resolutie is op dit moment niet erg hoog, maar ik ben van plan om in de toekomst een scherm te kopen met waarschijnlijk een 1680 x 1050 resolutie.

Alvast bedankt voor de antwoorden. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pazienza
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 15:07
Die kaarten zijn al wat ouder en het stroomverbruik is out of control. Ik zou persoonlijk voor deze kaart gaan, die heb ik zelf ook:

pricewatch: Sapphire HD7850 2GB GDDR5

Die is kleiner, goedkoper, stiller, ongeveer net zo goed qua prestaties en klokt goed over.

Ik speel met deze kaart Dirt 3 maxed out. BF3 speel ik alles op high (niet ultra, dat verschil zie je niet echt) en heb dan ook zo rond de 60-70 fps.

Ik heb zelf ook een GTX 570 gehad. :)

[ Voor 3% gewijzigd door Pazienza op 09-06-2012 14:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mitsumark
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 16:09
In het verleden was je met FSX wel beter af met een nvidia kaart, of dat nu nog zo is weet ik niet (moet je echt even een FS forum opzoeken).
Vooralsnog leunt het spel meer op de CPU, dus of je nu een snelle of hele snelle videokaart hebt maakt niet eens zo heel veel uit.
De 560ti 448 en 570 zijn gemiddeld wel iets sneller dan de 7850, maar duurder en inderdaad minder zuinig.

Ik zou zelf kiezen tussen deze kaarten:
http://tweakers.net/price...8906;307116;308713;305636

Allemaal met ongeveer dezelfde prijs/prestatie verhouding, dus hoe duurder hoe sneller.
Allen hebben een goede stille koeler, echter de asus kaarten vereisen wel meer ruimte in je kast.

[ Voor 16% gewijzigd door mitsumark op 09-06-2012 14:58 ]