Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[wordpress]installatie niet schrijfbaar

Pagina: 1
Acties:

  • Paultje3181
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 18:34
Ik heb een nieuwe hoster (versio) en heb hier een account met meerdere domeinen. Nu kan ik wordpress prima uploaden en installeren, alleen kan ik vervolgens niets vanuit wordpress aanpassen qua theme. De rechten staan 755 / 644.

Als ik 777 / 666 maak, werkt het allemaal wel (d.w.z. dan kan ik wel het thema bijv. aanpassen.

Ik heb contact opgenomen met de hoster en ik kan de eigenaar niet wijzigen. Heb ook geen ssh-toegang. Hoe kan ik dan mijn wordpress-installatie toch gemakkelijk gebruiken?

  • Mental
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-10-2020
Dat is het probleem van veel shared hosting providers inderdaad.
Als de webserver onder een andere user draait dan de ftp user (waarmee jij upload bijv.) dan heb je dit probleem.
Vraag aan je hoster of die 2 users in dezelfde group zitten dan kun je tenminste nog 775 of 664 gebruiken, anders zit je echt vast aan 666 / 777.