Wel een beetje tegenstrijdig, want alles wat warmte goed geleidt, geleidt ook meestal electriciteit; een geleider geleidt meestal energie in het algemeen.
En in die andere thread las ik dat iemand zei dat in dure thermals paste vaak goud- of diamantstof zit. Bij goed kan ik me wat voorstellen (prima geleider) maar diamand is een isolerende stof (koolstof, in feite), dus volgens mij klopt daar geen hout van.
O ja, breng die thermal paste aub. nooit met de blote pootjes aan, maar met rubber/latex handschoenen, of een spatel. Die rotzooi is zeer giftig, en onze huid is nogal poreus.
Het heet trouwens "hittegeleidende pasta" of "thermal paste", en niet "koelpasta"; het spul koelt niet, maar geleidt slechts warmte (of kou

). Men pleegt het goedje ook wel 's liefkozend "koelprut" te noemen...
En waar slaat dat op, dat "pasta" in het algemeen niet geleidt?! Ok, siliconen-kit e.d. geleiden niet. Maar ik denk dat zelfs hazelnootpasta geleidt, omdat er water in zit.