Ik heb net bij 4launch een ASrock Fatal1ty professional gekocht, leek mij een leuk bord. Ik mounte m'n Cooler Master V8 en de CPU zelf (en de GPU), en toen ik hem ging testen kreeg ik iets aparts. Ik had 4 dimms in 't moederbord, allemaal 4 gig 1600 mhz CL9. Dr. Debug gaf error 55 aan, wat betekent dat er geen RAM in zit. En hij weigerde compleet om te posten. Dit vond ik redelijk apart, dus ik besloot om de RAM er uit te halen en nu alleen met 2 4 gig dimms in A1 en B1 te booten. Dit leverde aparte resultaten op. M'n GPU z'n fan ging standaard naar 100%, de 24 pin connector rook naderhand.. branderig. En 't moederbord lijkt 100% naar de eeuwige jachtvelden. Ik verwijderde de V8 en de CPU zelf, en tot mijn verbazing zag ik geclusterde verbogen pins. Ik belde 4launch op om te vragen wat er kon gebeuren, en de RMA afdeling vertelde mij dat 99% van de keren dat CPU pins verbogen zijn, dit een user error is. Ik kan me niet herinneren dat ik ruig heb gedaan met de CPU, 't socket of 't mounten van de V8, waar ik nu redelijk uitgebreid ervaring mee heb. Ze zeggen ook dat het mogelijk is dat asrock het bord niet wil vervangen, maar dat ze vinden dat ik reperatiekosten moet betalen (60 euro) voor 't compleet vervangen van de socket, en het is mogelijk dat ze zelfs deze mogelijkheid niet aanbieden.
Enfin, weet iemand toevallig wat ik kan doen om het te fixen? Wat te doen als ze weigeren de socket te repareren/'t bord te vervangen? Want het zou nogal lullig zijn als ik hier zit met een presse-papier van 200 euro die ik nog geen dag heb.
Enfin, weet iemand toevallig wat ik kan doen om het te fixen? Wat te doen als ze weigeren de socket te repareren/'t bord te vervangen? Want het zou nogal lullig zijn als ik hier zit met een presse-papier van 200 euro die ik nog geen dag heb.