Op maandag 26 maart 2001 17:08 schreef Tu-Tone het volgende:
je hebt ook mensen die TE veel willen... maar waarom pak je niet gwoon 2 goedkope servers, en splits je de hele zooi?
en waarom wil je zo PERSE op linux gaan hosten?
Omdat ze dan de complete codebase 2 keer hebben staan (en bovendien niks van PHP snappen waarschijnlijk) - dat is absoluut geen optie.
Waarom op Linux hosten? Tja, omdat sommige klanten al op Linux draaien en geen zin hebben in NT servers tussen de rest bijvoorbeeld (NT kost VEEEEEEEL geld namelijk, licenties!)
Eh, die klooiprojecten die DLL's op Linux runnen enzo, hardstikke leuk maar ik zou het als bedrijf dus echt NIET gebruiken. Dat is gewoon schreeuwen om problemen.
Je ziet hier weer een lastig iets aan MS: ls je er eenmaal aan begint, raak je ze niet meer kwijt...dus of echt omschakelen, of 'Windows all the way' gaan, zijn eigenlijk de voornaamste opties.
Of zoals ook al genoemd JSP of servlets gebruiken - die doen het wel op allebei (bedrijf waarvoor ik werk gebruikt servlets en we hebben zowel Linux als NT servers bij klanten staan - werkt allebei)