Toon posts:

TVout Probleem

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Misschien is het iets heel simpels, maar ik ben nu al een paar dagen bezig om mijn TVout aan de praat te krijgen en begin nu toch een beetje :r te worden.

Ik ben nu zo ver dat ik normaal beeld heb op mijn tv. Wanneer ik een divx aanzet zie ik ook goed beeld, maar de problemen beginnen als ik naar fullscreen ga.

Het beeld wordt dan verplaatst, het scherm zwart en ik zie alleen rechts onder in de hoek ongeveer een kwart van het filmbeeld.

Ik gebruik een Trident Providia 9685, dus er zit geen chip op waarmee ik TVtool of TVCC kan gebruiken :( :(

Om divx af te spelen gebruik ik GdivX en Mediaplayer 6.4

Mijn harware instellingen heb ik al geprobeerd door de TV als standaard vga op 800x600 en op 640x480 (worden beide ondersteund door de kaart) in te stellen, zonder succes. Ook als ik de monitor instellingen op 'standaard TV' zet blijf ik het probleem houden.

Weet iemand een oplossing, of moet ik maar langzaam gek worden?

  • RemcoX
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 14-02 20:05
Je moet eens proberen om je TV-out als primairy out device instellen, en je monitor als secundairy. Dan zou ie het moet doen.

Verwijderd

Topicstarter
Waar kan ik die instelling wijzigen in Win98SE? Ik ben het namelijk nog niet tegengekomen.

edit:
typo's

Verwijderd

Topicstarter
Weet niemand het antwoord?