Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _eXistenZ_
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 28-09 05:17
Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/N0lYh.png
Wat is het?

365project is een website waarop je je eigen project maakt, waarin je gedurdende een jaar lang elke dag een foto plaatst. Door mee te doen aan 365project heb je een motivatie om altijd je camera bij je te hebben, of om er zelfs specifiek voor een mooie foto op uit te trekken. Ikzelf heb bijvoorbeeld een mooie DSLR liggen, maar heb vaak geen onderwerp om iets op de foto te zetten, waardoor de camera vaak uit blijft, wat natuurlijk zonde is.

Getting started, volgens 365 Project zelf:

You're probably wondering what to do now, here's a quick rundown of how your project works.

Take a photo every day
I know it sounds obvious, but each day take your camera out and start taking photos of the things you do, go to the park with the kids? take the camera, go bowling with your friends, take your camera. Start building a photo diary of something special you've done each day.
Upload your photo
Now you've got your photo, upload it to this website, (the "upload" link at the top) Give your photo a title and a description, set the date and you have your first photo uploaded. You upload a single photo for each date in your calendar.
Share with the community
We're a big family on this website and you should get involved on the discussion boards and start commenting on other peoples photos. They in turn will comment on yours. We have a "follow" system where people can follow your progress and each day your photo will pop up on their 365 Project dashboard. You can follow other people who inspire you by visiting their page and clicking the follow link.
Getting Help
If you have any further questions, we have a page of Frequently Asked Questions and if you really get in a pickle, contact someone via the Support / Contact page There is a wealth of information in our discussion board, Getting started guide is a great article with lots of info for people just starting out.

Kost het geld?
Nope :)

Lijkt me leuk! Waar kan ik registreren?
Op http://365project.org/signup

Deelnemers

NicknameURL
_eXistenZ_http://365project.org/existenz/365

[ Voor 8% gewijzigd door _eXistenZ_ op 11-05-2012 21:58 ]

There is no replacement for displacement!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ja, en... is dat nieuw? Dit soort projecten hebben hier op GOT al eerder de aandacht gehaald. Alleen deden mensen het toen gewoon op Flickr. Als ik het goed begrijp is dit min of meer een speciale website om dat soort projecten een beetje structuur te geven?

Hmm, ik geloof dat ik beter mijn bed in kan duiken, want wellicht ben ik niet zo scherp meer of juist een beetje te scherp.

Aan de andere kant. Meedoen lijkt me in het kader van een eerder onderwerp (wat doe jij met je foto's) wel een goede manier om jezelf te dwingen meer met je foto's te doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 07:47

sapphire

Die-hard pruts0r

Ik ben juist blij dat ik neit iedere dag/altijd m'n camera bij me heb. M'n vriendin zou me afschieten :+

Gabriël AM5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gutteguttegut
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 30-09 13:47

Gutteguttegut

CEO of TFD

Niets gelezen...
Alleen geklikt...
Zie als eerste deze...
http://365project.org/emmaroche/365/2012-05-11
Nah....niets voor mij...
:P

The birds turned into The Flying Dutchmen!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ook niet mijn smaak, die ene die jij aanhaalt. Mijn eerste reactie was ook wat bot zie ik nu, dus laat ik even in die stijl door gaan.

Omdat andere mensen zulke foto's maken raak jij nooit meer een camera aan?

Ik weet nog dat een buurman van mijn ouders een borstenquotum hanteerde. Had hij minder dan X borsten gezien, dan had hij een slechte dag. (Een borst zoals die op de foto zou voor hem wel meetellen denk ik, maar eigenlijk heb ik me daar nooit echt in verdiept.)

Ik blijf aan dit 365 project hetzelfde nadeel zien als aan de vele 365 projecten op Flickr. De druk om een foto te maken, iedere dag weer. Ik zou zelf ook dan toch de druk voelen om iedere dag een goede foto te maken, of tenminste een goede foto volgens mijn eigen standaarden. Als je een baan hebt zoals ik, weet je gewoon dat je daar niet iedere dag aan toe gaat komen.

Als ik dit als zou gaan doen, dan zou ik daarvoor toch echt een compactcamera kopen. Hmm, wacht, ik heb natuurlijk een compactcamera bij me, iedere dag weer, m'n iPhone. Is er ook een app waarmee je je foto's kan uploaden?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Dan zou ik dus foto's krijgen van mijn werk of thuis op de bank als ik niet elke dag speciaal voor een foto de deur uit moet. Dat zou dan net zo'n sleur worden als iedere avond de hond uitlaten, omdat hij er als puppy zo leuk uit zag... en ik heb geen hond.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _eXistenZ_
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 28-09 05:17
Wow ik wist niet dat in Fotografie vooral zuurpruimen lurkten...

There is no replacement for displacement!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sapphire
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 07:47

sapphire

Die-hard pruts0r

Nee hoor alleen mensen met een leven ;)

Gabriël AM5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Snuurtje
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 29-09 15:09
Gutteguttegut schreef op zaterdag 12 mei 2012 @ 00:35:
Niets gelezen...
Alleen geklikt...
Zie als eerste deze...
http://365project.org/emmaroche/365/2012-05-11
Nah....niets voor mij...
:P
Lol, en dit zijn ze frontaal...

http://365project.org/emmaroche/365/2012-05-02

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Steephh
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 30-09 22:42
Opzich wel een leuk idee, ik zou mijn camera wel wat vaker willen gebruiken.. Maar elke dag is een beetje overkill.. :P

[ Voor 34% gewijzigd door Steephh op 13-05-2012 04:44 ]

_@/'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

_eXistenZ_ schreef op zaterdag 12 mei 2012 @ 20:54:
Wow ik wist niet dat in Fotografie vooral zuurpruimen lurkten...
Mijn eerste reactie mag je gerust in die context plaatsen. Dat was ook gewoon niet helemaal de tijd dat ik nog over dit soort dingen na moet denken, maar ik was toch op tweakers... tja en dan...

Maar ik denk dat Saphire en Gadgetgek wel een belangrijk punt hebben. Als fotografie niet je werk is en je wel een baan hebt (tegenwoordig kan je nergens meer een 9 tot 5 mentaliteit hebben) betekent dat dat je gewoon al weet dat dit niet gaat werken.

Zelf zou ik nog ontzettend veel moeite hebben om een 52project te doen. Dus iedere week een foto maken. Maar dat is nog zodanig realistisch te noemen dat ik het wel zou proberen.
Kuddo's voor jou als je het wel vol gaat houden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _eXistenZ_
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 28-09 05:17
Haha no hard feelings :) Ik ga het toch proberen, we zien wel waar het schip strandt.

There is no replacement for displacement!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • hfos
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Door mee te doen aan 365project heb je een motivatie om altijd je camera bij je te hebben
Ik val hier een beetje over; ik heb geen externe motivatie nodig om een camera mee te sjouwen. Daarnaast ben ik ongevoelig voor 'communities', laat staan dat we elkaars foto's moeten delen en bekijken en weet ik het.
Tot voor kort had ik een kantoorbaan, toen sleepte ik ook 75% van de tijd m'n D300 mee, soms voor niets, en soms schoot ik er aardige dingen mee als die zich voordeden. Maar wel zonder de druk van 'o ja, ik moet nog een foto maken vandaag (en die delen met Pietje Puk)' want voor mij zou het dan gauw minder leuk worden; dan wordt het een foto maken omdat je een foto moet maken, niet omdat je een foto wilt maken.

Ik denk dat als je zo'n (geforceerd?) concept nodig hebt om foto's te gaan maken, fotografie misschien niet helemaal je ding is, of i.i.g. op dit moment even geen plaats heeft in je leven. Dat kan, ik heb hier allerlei muziekapparatuur liggen waar ik al een paar jaar niet naar heb omgekeken, maar ik ga me echt niet bij de een of andere site aanmelden waar ik regelmatig nieuwe creaties moet uploaden zodat ik er weer mee aan de slag ga...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _eXistenZ_
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 28-09 05:17
Tja, nu ga ik zelf meer opzoek naar een leuke foto, anders zeul ik echt niet de hele dag me cam mee... trek er nu zelfs op uit om een leuke foto te maken in plaats van beetje lam achter de pc te blijven hangen. Soms hebben mensen gewoon een schop onder hun kont nodig om wat te doen ;)

There is no replacement for displacement!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Beetje lam achter de pc hangen is mijn typische invulling voor een zondagmiddag. :P Ik praat meer over apperatuur dan dat ik foto's maak. Alleen is het gereedschap voor mij net zo intressant, of misschien wel intressanter dan het fotograveren zelf. :+
Nou ja, ik ben nu gewoon nog even op de 5dII aan het verheugen die ik dan weer veel mag gebruiken.
Pagina: 1