Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Antec Threehundred Two usb 3.0 naar 2.0 verloopje

Pagina: 1
Acties:

  • Inanna
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 18-11 14:18
In de op Tweakers verschenen review van deze behuizing merkt de schrijver op dat het mogelijk is gratis een verloopstukje van usb 3.0 naar 2.0 voor de usb-poorten aan te vragen bij Antec. Kan iemand mij vertellen waar ik bij Antec moet aankloppen om hiervoor in aanmerking te komen? Op hun website zie ik hier geen informatie over, en hun customer support pagina is onbereikbaar. Bij voorbaat dank.

  • Bartjezz
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 16-06-2024
Welke kant? Want de USB-A kant is bij beiden hetzelfde :S
Trouwens: contact opnemen met de schrijver lijkt me meer effect hebben...

  • Inanna
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 18-11 14:18
Het gaat om de aansluiting van de externe usb 3.0 poorten van de behuizing op een van de usb 2.0 aansluitingen van het moederbord. Dat leek me duidelijk vandaar dat ik dit niet specifiek heb vermeld.

Maar je hebt gelijk, ik zal het eens bij de auteur van het stuk proberen.

[ Voor 14% gewijzigd door Inanna op 05-05-2012 16:13 ]


  • Hell-Slave
  • Registratie: Juni 2011
  • Nu online
Inanna schreef op zaterdag 05 mei 2012 @ 16:12:
Het gaat om de aansluiting van de externe usb 3.0 poorten van de behuizing op een van de usb 2.0 aansluitingen van het moederbord. Dat leek me duidelijk vandaar dat ik dit niet specifiek heb vermeld.

Maar je hebt gelijk, ik zal het eens bij de auteur van het stuk proberen.
Bedoel je zoiets?

http://www.highflow.nl/be...c-01-usb-3.0-adapter.html

of zo iets

http://www.hardwaresecrets.com/fullimage.php?image=36512

[ Voor 6% gewijzigd door Hell-Slave op 05-05-2012 17:39 ]


  • jeroen3
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 16:11
Je wilt de Front-USB3.0 header strippen tot een Front-USB2.0 header om in je moederbord te doen.
Dit?
Als je die niet kan kopen zijn deze vrij eenvoudig zelf te maken met wat standaard jumperwires en wat zoeken in de standaarden (of manuals van moederborden)

Je kunt ook een PCI USB 3.0 kaart kopen met 2xUBS 3.0 header, zoals deze.

  • Inanna
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 18-11 14:18
@Hell-Slave: de tweede optie
@jeroen3: precies, dat bedoel ik

De oplossingen die jullie aandragen zijn mij bekend, het gaat mij er echter om dat volgens de reviewer van de behuizing Antec deze oplossing gratis aanbied aan klanten die het nodig hebben. Ik wil alleen maar weten wáár ik bij Antec moet wezen om deze oplossing aan te vragen, aangezien er geen informatie hierover op hun website te vinden is. Mocht ook de schrijver van de review het niet weten (ik heb hem reeds aangeschreven) dan neem ik wel contact op met de algemene helpdesk van Antec.

  • Hell-Slave
  • Registratie: Juni 2011
  • Nu online
Is de usb 3.0 controller geen betere optie?

  • etnerdnl
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 28-10 10:10
Hoe je die bij Antec aanvraagt staat hier: http://www.techpowerup.co...Panel-Header-Adapter.html

edit: verder googlen gaf dat het ook gewoon kan via de Customer Support service.. die lag eruit zei je?

[ Voor 27% gewijzigd door etnerdnl op 05-05-2012 20:48 ]

PCtje :) -> http://tweakers.net/gallery/349972#tab:inventaris


  • Inanna
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 18-11 14:18
@etnerdnl: Ah, bedankt! Ik had Google inderdaad niet gebruikt omdat ik er van uit ging dat zoiets relatief makkelijk op de site van Antec te vinden zou moeten zijn. Zo zie je maar weer. De Customer Support service is niet te bereiken, de link op hun site verwijst naar een niet bestaande pagina.
Ik ga direct een mailtje sturen naar hun rma-adres!

  • jeroen3
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 16:11
De Customer Support service is niet te bereiken
http://nl.hardware.info/forum/forums/135-Antec-Service-Forum
De buren hebben een supportforum van Antec.
Pagina: 1