CardMapr.nl ✈ Vind American Express creditcard locaties, en spaar voor (gratis) vluchten!
Zit er wel een HDMI ingang op? Kan ik zo snel nergens vinden namelijk. En zo niet gaat het met de ps3 voor zover ik weet in ieder geval niet lukken..
Nee die zit er niet op. Wel VGA.
CardMapr.nl ✈ Vind American Express creditcard locaties, en spaar voor (gratis) vluchten!
Iemand?
CardMapr.nl ✈ Vind American Express creditcard locaties, en spaar voor (gratis) vluchten!
Eerste pagina google.. Gezocht op : Acer X110 3D PS3
Ik citeer van http://www.bigscreenforums.com/forum_topic.cfm?which=16310 :
Ik citeer van http://www.bigscreenforums.com/forum_topic.cfm?which=16310 :
en http://uk.answers.yahoo.c...qid=20101010083226AAkn3y2 (pagina 2 van google...)The Acer is designed to work with the nVidia graphics card on PCs and is not a standard video compatible 3D projector like the Optoma HD33 is. So, you will need to buy a adapter box which allows for HDMI 1.4 frame packed 3D to be converted to something which the Acer will be happy with.
I'm not sure what box it is which does this, but there are some posts in these forums which talk about it.
Zo moeilijk was dat toch niet te vinden?..It may be cheaper to find a Component video to VGA converter (NOT a CABLE - a converter) (it is simple analog conversion), rather than an HDMI to VGA converter.
But, I would rather invest that money to buy a new HD projector with HDMI input.
Your projector has a NATIVE resolution of 800 x 600. It can accept HD, but it will scale it DOWN.
So IT IS NOT an HD projector and I would not waste any money on converters. Just use S-video.
Source(s):
http://www.aboutprojectors.com/Acer-X110-projector.html
[ Voor 38% gewijzigd door Rann op 24-04-2012 09:11 ]
En waar kan ik zo'n box vinden?
CardMapr.nl ✈ Vind American Express creditcard locaties, en spaar voor (gratis) vluchten!
Sorry hoor, maar kan je misschien zelf ook een beetje moeite doen om het te vinden? Rann geeft subtiel aan dat je dit ook best zelf had kunnen vinden, en daar ben ik het mee eens. Dit is geen vraag/antwoord forum, maar een forum om te discussiëren over producten. Als je een keer een lastig probleem hebt en je hebt er zelf alles aan gedaan om het op te lossen maar het lukt niet, dan helpt iedereen je graag. Maar het is niet de bedoeling dat je dit als vraagbaak bedoelt.
ik bedoel dit niet vervelend hoor
ik bedoel dit niet vervelend hoor
Zo`n box kun je verkrijgen via een Acer distributeur. Waarschijnlijk ook bij degene waar je de beamer oorspronkelijk gekocht heeft (zelfde assortiment).
(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A
Pagina: 1