Philips 47PFL9732D en DTS via Digital Audio aansl werkt niet

Pagina: 1
Acties:
  • 116 views

  • technorabilia
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 15:13
Als ik mijn mediaplayer (Apple TV/XBMC) aansluit via HDMI op de TV en de TV via Digital Audio op de versterker dan wordt het DTS signaal niet doorgegeven.

Is hier nog iets aan te doen?

Als ik de mediaplayer direct aansluit op de versterker dan werkt het wel...dus het ligt aan de TV...

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 13:38

FeaR

In GoT we trust

Digital Audio Out rechtstreeks naar de receiver toe is de manier die voor 100% zeker werkt. Dat het aan de TV ligt is ook niet zo lastig. Er zijn maar zeer weinig TV's die DTS doorsturen via de Digital Audio Out. Dat laatste had je ook wel kunnen vinden met wat zoekwerk, dit is namelijk al vaker voorbij gekomen.

Wat bij oudere Philips TV's nog wel eens kon is dat DTS wel werd doorgegeven als je bijvoorbeeld de HDMI ingang aan de zijkant gebruikte. Maar helaas is er bij veel Philips-modellen via een firmware update de doorvoer van DTS uitgehaald.

[ Voor 10% gewijzigd door FeaR op 18-04-2012 17:43 ]

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


  • technorabilia
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 15:13
Hhmm, jammer. Dank je.

Dit topic is gesloten.