Ik heb een eyefinity setup en heb de 3 schermen bij elkaar in 1 stekkerdoos, nu vraag ik me af is het slecht voor de schermen om deze aan/uit tezetten via de schakelaar op de stekkerdoos? dus zonder de knop op de monitor zelf te gebruiken.
Dat hangt helemaal van de voeding af. Niet ieder apparaat vind het leuk om constant een 220v opdonder te krijgen.
(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A
Het heeft me ooit bij een CRT eens een keer een zekering gekost. Sindsdien altijd maar netjes de knop op de monitor gebruikt.
Heb het zelf 2x over gezien. Mensen zette bij een Samsung en LG TFTtje de knop via de monitor nooit uit, beide schermen zijn overleden.
Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.
Hoewel dit erg van het scherm afhangt -> Niet doen.
"The only thing more dangerous than a hardware guru with a code patch is a programmer with a soldering iron."
Pagina: 1