Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Video van Beveiligingssysteem halen

Pagina: 1
Acties:

  • Noppesnada
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 08:58
Er is mij op het werk gevraagd video van een beveilingingscamera systeem te achterhalen. Het systeem is van een onbekend merk type DV2216V pal. Heb hier al op gegoogled maar mijn Chinees is niet al te best en een Engelse handleiding is niet voorhanden. Er is in het menu geen optie om data te verplaatsen. De HD heb ik eruit gehaald en tijdelijk even vervangen voor een andere zodat het systeem kan blijven draaien. Aan de achterzijde zit een USB poort, maar die heeft geen functie (althans niet een die ik kan achterhalen).

In heb de HD in een Linux systeem gehangen. De HD wordt wel herkend, maar bevat geen geldige partitie. Ik kan dus geen videobeelden achterhalen.

Ik ga de HD nog in een windows 7 systeem hangen.

Is er een manier om te achterhalen welk bestandssysteem er op de schijf staat en met welk programma ?

Overigens heb ik de schijf even terug gehangen in het beveiligingssysteem en de video's zijn gewoon af te spelen ook al is er geen geldige partitie/bestandssysteem.

Iemand suggesties ?

Update 18/4:

Het blijkt onmogelijk te zijn bruikbare data van de schijf af te halen zowel onder linux als Windows 7. Filerecovery levert 220 GB aan onbruikbare bestanden op. Met een USB kabel de recorder aangesloten op een PC, er wordt een schijf herkend, maar geen partitie en geen data. De schijf moet eerst geformatteerd worden (en dat wil ik nou net niet).

Video is via de recorder wel terug te zien, dus het staat er wel op (zonder partititie ???).

Het plan is nu om gewoon met een normale videocamera het beeldscherm op te nemen en dat verder te verwerken.

Iemand nog verdere suggesties ?

[ Voor 23% gewijzigd door Noppesnada op 18-04-2012 14:27 ]


  • LauPro
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 12:34

LauPro

Prof Mierenneuke®

Het lijkt mij niet dat ze een hele eigen filesystem hebben gemaakt.

Is het niet gewoon een bijzondere partitietabel? Misschien even een kernel compileren met alle opties.

edit: En sowieso zou je gewoon de hele hdd in VLC kunnen gooien via een pipe. Dan zie je vanzelf wel of er bijv. MPEG in zit.

[ Voor 27% gewijzigd door LauPro op 13-04-2012 11:44 ]

Inkoopacties - HENK terug! - Megabit
It is a war here, so be a general!


  • Han
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

Han

Noppesnada schreef op vrijdag 13 april 2012 @ 11:42:
Overigens heb ik de schijf even terug gehangen in het beveiligingssysteem en de video's zijn gewoon af te spelen ook al is er geen geldige partitie/bestandssysteem.
Het grootste nadeel van goedkope systemen is de compatibiliteit van de opgenomen videobestanden met andere sfspeelapparaten. Je bent meestal beperkt tot het systeem zelf voor het terugkijken en afspelen van de opgenomen beelden. Bestaat er een mogelijkheid om via een video-uitgang het opgenomen beeld op een extern beeldscherm af te spelen? Zo ja, dan kan je er waarschijnlijk een reguliere recorder tussenzetten om de beelden te exporteren... :)

Doubt thou the stars are fire; Doubt that the sun doth move; Doubt truth to be a liar; But never doubt I love.