Toon posts:

http://www.9lives.be/forum/hardware/850713-scythe-mine-2-pro

Pagina: 1
Acties:
  • 242 views

Verwijderd

Topicstarter
hallo, ik zit hier met een probleem met mijn scythe mine 2 en ik weet niet wat ik moet doen. Het probleem is dat ik niet weet of ik de koeler wel juist heb geïnstalleerd omdat het voetje dat je bij een intel mobo nodig hebt niet het rubber raakt dat je rond de vijzen die het backplate vast houden moet doen. ik heb een afbeelding gevonden om het een beetje te visualiseren http://www.xbitlabs.com/p.../28_scmine2_cron3_big.jpg
de koeler zelf zit goed vast. de enige manier om die voetjes het rubber te laten aanraken is door de vijzen heel strak te vijzen maar ik heb schrik dat ik er teveel druk ga opzetten waardoor ze gaan breken.

  • Rone
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

Rone

Moderator Tweaking
Als er al behoorlijk wat kracht op staat betekent dat vanzelfsprekend dat de koeler zelf erg hard op de processor drukt. In ieder geval is het contact tussen processor en koeler dan duidelijk aanwezig.

Verder begrijp ik niet zo goed waarom je een URL als titel hebt gekozen. Dat slaat natuurlijk helemaal nergens op. Neem Het algemeen beleid eens goed door, zou ik zeggen. Dit topic gaat dicht.

PC1: 9800X3D + RX 9070 XT || PC2: 5800X3D + RTX 3080 || Laptop: 7735HS + RTX 4060


Dit topic is gesloten.