4th master hard disk error

Pagina: 1
Acties:

  • Wulm-P
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23-12-2025
Hallo,

Ik vroeg me af of je 'gewoon' een tweede harde schijf bij je pc kan in stoppen?

Ik heb namelijk een oude harde schijf van een laptop, die even aangesloten op men desktop met een sata kabeltje (meerdere poorten geprobeerd).. Nu krijg ik de foutmelding:

4th master hard disk error, F1 to continue.

Dan kan ik wel verder en start men pc gewoon op. Vervolgens in windows is de harde schijf nergens meer te vinden. Is de harde schijf dan kapot of doe ik wat verkeerd?

heb een Asus p5w DH Deluxe moederbord. De harde schijf uit de laptop is een Seagate Momentus 5400.3 van 160 GB.

Alvast bedankt.

[ Voor 10% gewijzigd door Wulm-P op 24-02-2012 18:44 ]


Verwijderd

Welk moederbord welke schijf? Het idee van deze topics is dat je ons voldoende informatie geeft om jou te kunnen helpen. Help us help you. ;)

  • Wulm-P
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23-12-2025
Post geupdate

  • A4-
  • Registratie: September 2005
  • Niet online

A4-

Heb je de stroom kabel ook aangesloten op de HDD?
Doet de HDD het in je laptop?
Hoor je de HDD opspinnen en de leeskop bewegen (in je desktop)?
Uit wat voor laptop komt de schijf?

  • Wulm-P
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 23-12-2025
Ja stroomkabel zit aangesloten.. De HDD doet het (denk) ik niet in de laptop, die laptop is kapot en ik probeer de foto's te redden.

Als de HDD in de desktop voel ik hem wel spinnen. Hij komt uit een Acer Aspire 5520, die dus kapot is.. Helemaal dood, gaat geen lampje o.i.d. meer aan.