Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[joomla] blank scherm bij installatie

Pagina: 1
Acties:
  • 180 views

  • Falcon10
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 24-11 14:50

Falcon10

Hit it i would !

Topicstarter
Ik ben bezig in een poging om joomla 2.5.1 te installeren op one.com webspace.
Ik heb alle joomla files reeds kunnen uploaden naar de site zelf, en ben bezig met de online setup nu.
Echter, bij de 4de stap, waar normaal de MySQL database geconfigureerd moet worden, kom ik steeds op een blanco scherm terecht.
Ik krijg links nog steeds het setup menu te zien, maar de pagina waar je de DB gegevens moet ingeven, is dus gewoon een witte pagina.
Ik vind er niet direct iets op op het forum van joomla of google.
Ik vermoed dat er iets niet in orde is met de MySQL settings van one.com ofzo, maar geen idee.
Ik heb reeds een aantal keer alle files terug geupload naar de webspace, doch, zonder succes.

-| Hit it i would ! |-


  • Cartman!
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Staat error_reporting op -1 en de display_errors wel aan?

  • MueR
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 11:02

MueR

Admin Devschuur® & Discord

is niet lief

Wat Cartman zegt. Je hebt waarschijnlijk ergens een php error. Begin eens met error reporting aanzetten en zoek met die foutmelding de oplossing. Mocht je er niet uit komen heeft Joomla ook een prima support forum waar je aan kan kloppen. Ook Google heeft miljoenen resultaten hoe je een joomla installatie kan troubleshooten.

Al met al heeft dit topic geen plaats in de Devschuur. We hebben het hier over zelf programmeren, niet over het installeren en configureren van kant en klare software. Zie daarvoor ook Devschuur® Beleid.

Anyone who gets in between me and my morning coffee should be insecure.


Dit topic is gesloten.