Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BLACKfm
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15:56
Hallo,

Ik heb sinds vrijdag een BB Playbook 32GB (bij de Mycom, ze kregen nog nieuwe voorraad).

Na een half uur resetten van de computer, met schuifjes spelen op de BB en de desktop software te updaten had ik eindelijk een keer verbinding in deze computer om bestanden over te kunnen zetten.

Nu heb ik het van het weekend maar gewoon steeds gedownload van me nas via HTTP over de wifi verbinding, maar een fysieke verbinding middels USB vind ik toch wat prettiger.

Nu heb ik OS 2.0 er op staan en kan ik MKV bestanden afspelen, maar die trek je niet even snel van het netwerk af, en het duurt ook even voordat ik ze op de nas heb staan.


Lange vraag kort. Hoe krijg ik een map in DEZE COMPUTER (windows 7) en kan ik bestanden overzetten naar de Playbook.

Ik gebruik de laatste desktop software en als ik die opstart, me playbook inplug via usb en even wacht gebeurd er niks.

De USB verbinding staat op "Automatisch detecteren", het bestanden delen schuifje staat naar rechts (er is nu een blauw | streepje zichtbaar. En delen via wifi (maar dat gaat ontzettend traag) staat ook aan.

Wat doe ik verkeerd?

Litebit.eu voorraad check :).


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Zet de wifi uit als je usb gebruikt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ja kan ook aangeven dat je geen bestanden wil delen met wifi.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • johnns55
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 14-12-2020
ik zie als ik de PB koppel alleen engelstalige mappen maar mijn apps en fotos en videos zijn onzichtnaar.
als ik een foto plaats in de engelstalige photos map is dat niet te vinden op de PB
hetzelfde geld voor een mp3 in de music map ook dat is niet terug te vinden op de PB