Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ashraf13579
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 26-09 20:07
hallo iedereen ik heb een vraag.
Ik heb gta 4 op een oude pc staan en ik wou het kopieren naar een nieuwe pc alleen toen ik het had gedaan wou het op de nieuwe pc niet meer starten het crashed de hele tijd nou vraag ik me af waarom ?
(heb het gekopieerd via homenetwerk/Sharing )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kutagh
  • Registratie: Augustus 2009
  • Nu online
De meeste spellen kun je niet zomaar even copy-pasten. De installatie procedure omvat meer dan alleen het kopieren van bestanden, het bevat o.a. ook het aanmaken van register verwijzingen en installeren van benodigde third party software zoals DirectX of Visual C++ redistributable.
Daarnaast heeft GTA4 v.z.i.w. te maken met DRM die op basis van activaties werkt. Je moet hem dus waarschijnlijk ook activeren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RedHat
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 02-10 20:20
Enige tip: Als je het via STEAM hebt gekocht / geactiveerd kun je inloggen op een andere computer met Steam. Dan zou het evt. kunnen werken.