Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Outlook 2007 (Outlook.pst in use)

Pagina: 1
Acties:

  • appel22
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 08-09 23:34
Goedemiddag,

Ik heb sinds een aantal dagen een probleem met de Outlook 2007 van een computer thuis (tot voorkort altijd normaal gewerkt al een jaar of 2).
Het komt met de volgende foutmelding:
Kan de herinnering niet uitschakelen. Misschien wordt de herringering herhaald. Het bestand D:\Documenten\Microsoft Outlook\Outlook.pst wordt gebruikt en kan niet worden geopend. Sluit de toepassingen waarin dit bestand wordt gebruikt en probeer het opnieuw. U moet uw computer wellicht opnieuw opstarten.

Nu is de computer al meerdere malen opnieuw opgestart en dit mocht niet baten.
Ik heb inmiddels het volgende programma unlocker geinstalleerd, en bekeken welke programma's outlook.pst in gebruik hadden en dit was alleen outlook. Heb het bestand vrijgegeven, en geprobeerd het opnieuw te doen maar het werkt niet. Erg vervelend, want naast de verjaardagsherineringen is het totaal onmogelijk ook maar een enkele email op te halen.

Hardeschijf ruimte is geen probleem, 350GB vrij op de schijf..

Het systeem draait Windows 7, en dus de Outlook (office) 2007

Alvast hartelijk dank voor de adviezen hierop.

Inventaris | WhatPulse


  • racoon
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 20-11 11:26

racoon

mooowwww

.pst al eens verwijderd en daarna de herinnering verwijderd, dan de .pst weer gekoppeld?

24 flesjes in een krat 24 uur in een dag toeval??


  • Roady81
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 24-09-2018
Werkt het wel goed in Outlook Safe Mode?
Start-> tiep; outlook.exe /safe
(let op de spatie in het commando hierboven)

Zo ja, dan ligt het waarschijnlijk aan een add-in.
Zie; http://www.msoutlook.info/question/88

Scan ook je pst-bestand op fouten met scanpst.exe
Zie hiervoor; http://www.howto-outlook.com/howto/usingscanpst.htm

Start na dit alles ook Outlook eenmalig op met de cleanreminders switch om de cache van alle bestaande herinneringen te hergenereren;
Start-> tiep; outlook.exe /cleanreminders

HowTo-Outlook | MSOutlook.info


  • appel22
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 08-09 23:34
Bedankt voor jullie tips, heb de eerste methode ongeveer gebruikt.
Gelukkig maakt de server(WHS) elke dag een backup en heb ik de .pst overschreven met de file van een dag voordat het fout ging, hierna kwam de mail allemaal weer binnen en was het probleem opgelost gelukkig.
Denk dat de file op een of andere manier beschadigd is geraakt.

Inventaris | WhatPulse


  • akimosan
  • Registratie: Augustus 2003
  • Niet online
Vandaar ook de tip om ScanPST te gebruiken :) Voor de volgende keer als je geen backup kunt terugzetten of je backup de meest recente opgehaalde mail mist

  • appel22
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 08-09 23:34
Ok, thnx :)

Inventaris | WhatPulse

Pagina: 1